Pradinis Metraštis O klasėje – ne visada jau taip, kaip buvę…

O klasėje – ne visada jau taip, kaip buvę…

: admin

Šiaulių Lieporių gimnazijoje laikomasi tradicijos, kad kiekvienų metų paskutinį sausio savaitgalį į mokyklą sugrįžta buvę mokiniai. Pasiilgę draugų ir laiko, kai ir mokytasi, ir iškrėsta ne viena išdaiga, jie dalijosi susitikimo džiaugsmu.

Sugrįžusius namo, į Lieporių gimnaziją, sveikino gimnazijos direktorė S. Malinauskienė ir klausė, galbūt pastebėjo kokių pokyčių gimnazijoje. Pasirodo, buvę gimnazistai pastabūs- pasak jų, pasikeitė gimnazijos tinklapio dizainas, atsirado daugiau jaukių poilsio bei laisvalaikio zonų, atnaujintas valgyklos interjeras.

Kalbėjęs XXXIX laidos abiturientas Saulius Bušininkas sakė, kad scenoje jaučiasi taip, tarsi ir nebūtų nuo jos pasitraukęs… Pasak Sauliaus, gimnazijai jis dėkingas už tai, kad padėjo atrasti save- nesvarbu, kad ne visada pasisekdavo puikiai parašyti chemijos kontrolinį darbą, bet neformalioje meninėje veikloje siela atsigaudavo ir atsidūrus kryžkelėje, į kokią patenka ne vienas abiturientas, pasirinkimas nebuvo sunkus. Saulius kartu su tos pačios laidos abituriente Ieva susirinkusiems dovanojo duetu atliekamą dainą.

Susirinkusiuosius sveikino ir šokėjai gimnazistai, ir mokytojai, sušokę ,,Tango“, ir matematikos mokytojai, atlikę šokį ispanų tautos motyvais. Mokytojai V. Kukulskis ir R. Mikalauskas skyrė dainą „Kur balti keliai“.

Pasibaigus koncertui buvę mokiniai nuskubėjo į klases susitikti su auklėtojais, mokytojais. Vieniems galbūt rūpėjo dar kartą pasėdėti mokyklos suole, kitiems norėjosi prisiminti smagias akimirkas klasėje, kurioje ,,suolai eilėm“, o lenta jau išmani, tretiems atminty iškilo išdaigos ar pirmoji mokyklinė meilė…

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku