Pradinis Metraštis Patyriminė istorijos bei gamtos mokslų pamoka

Patyriminė istorijos bei gamtos mokslų pamoka

: admin

Tokia pamoka Lieporių gimnazijos 2 ir 3 klasių mokiniams vyko Estijos Tartu ir Talino miestuose esant nešiltam žiemiškam orui, bet gerai nuotaika.

AHHAA mokslo centre gimnazistai pasinėrė į įvairiausius mokslo pasiekimus ir paslaptis. Važiavo dviračiu 8 metrų aukštyje įtemptu lynu, nusifotografavo su sprogstančiu balionu, eidami tuneliu išbandė savo koordinaciją, iš arti stebėjo skruzdėlyno gyvenimą ir patyrė daugybę kitokių įdomybių. Taip pat aplankė unikalų sferinį planetariumą, kuriame galima pamatyti mažiausias Paukščių Tako žvaigždes, skristi šalia planetų tolimiausiose galaktikose ir pajusti kosmoso platybę.

Atvykę į Taliną, keliavome pėsčiomis po gražųjį Talino senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Tompea pilis, kurioje įsikūręs Estijos parlamentas, ir Hermano bokštas, A. Nevskio ortodoksų katedra, XIII a. gotikinė Domo katedra, apžvalginės aikštelės, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, „Trumpoji koja”, miesto rotušė, „bandelių“ skersgatvis, miesto amatininkų ir „Juodagalvių“ gildijos pastatai, „Storosios Margaritos“ bokštas.

Autobusu buvo nuvažiuota apie 1600 kilometrų. Pavargom? Taip, bet parsivežėm daug įspūdžių ir dar didesnį norą keliauti bei kuo daugiau pamatyti.

Anglų k. mokytoja Žana Braslauskienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku