Pradinis Metraštis Prie Menininkų suolelio – „Pavėluota lapkričio nostalgija”

Prie Menininkų suolelio – „Pavėluota lapkričio nostalgija”

: admin

Šiaulių Lieporių gimnazijos Menininkų suolelis ir vėl sukvietė meniškas sielas. Šįkart gimnazistams koncertavo Ugnius Lukošius, III e klasės gimnazistas, kuris atliko kūrinį ,, Metų laikai“. Jo bendraklasis Tomas Bakšys pristatė ,,Jūreivio dainą“. Martynas Jakovlevas ,taip pat III e klasės mokinys, jautriai atliko dainą „Užtrauktukas”. „Cut My Lip”,- taip vadinosi Tomas Mackevičius (II c klasė) atliekama daina.

Visada smagu, kai prie Menininkų suolelio ateina pirmų klasių gimnazistai, viena jų – Enrika Ulvydaitė ir daina „Pavakarys”. Taip pat džiugu, kad ir ketvirtų klasių gimnazistai randa laiko muzikai, tad Augustino Kazlausko atliekama „Mėnesienos sonata” buvo tikra dovana klausantiems.

Koncerto metu skambėjo fizikos ir matematikos mokytojo Virginijaus Kukulskio, Menininkų suolelio idėjos autoriaus, eilėraštis „Lapkričio nostalgija”. Pasako jo, įvairiuose koncertuose ir konkursuose mes dažnai matome ilgai ruoštus atlikėjus. Šį kartą Menininkų suolelis atliko savo tikrąją priedermę, kam ir skirta jo idėja – dainavo tie vaikai, kurie norėjo ir dainavo taip, kaip išėjo. Kartais šiek tiek pro šalį, bet nuoširdžiai. Tai tikroji Menininkų suolelio misija.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku