Pradinis Metraštis „Reitingų” žurnale – Lieporių reitingai

„Reitingų” žurnale – Lieporių reitingai

: admin

Analitinis švietimo ir aukštojo mokslo žurnalas, kokybiniais pjūviais analizuojantis visas mūsų šalies vidurines mokyklas bei gimnazijas ir aukštąsias mokyklas, – žurnalas ,,Reitingai“. Gimnazijų dalykinis reitingas sudarytas analizuojant, kiek mokinių kiekvienoje šalies mokykloje laikė konkrečius egzaminus ir kaip juos išlaikė.

Lieporių gimnazija šiemet džiaugiasi aukštais VBE rezultatais. Pagal informacinių technologijų egzamino rezultatus gimnazija užima 6 vietą Lietuvoje. Dalyko mokytoja Jovita Navickienė, kurios mokiniai šiemet gavo net tris šimtukus, sako, kad nuoseklus atkaklus darbas visada atneša rezultatus. Rezultatai galimi įtikinus mokinius atlikti visas užduotis patiems, pagal aiškų grafiką ir kiek įmanoma savarankiškiau. Mokytoja stengiasi individualiai paaiškinti daromas klaidas, skatina mokinius mąstyti, sugalvoti ir bandyti patiems spręsti problemas, nebijoti klausti. Taip bendradarbiavimu tarp mokytojo ir mokinio pasiekiama didžiausia pažanga.

Net 9 šimtukus šiemet abiturientai gavo iš valstybinio lietuvių kalbos egzamino. Pagal šio egzamino rezultatus gimnazija ,,Reitingų“ žurnale užima 46 vietą. Lietuvių kalbos mokytoja Sandra Puzarienė mano, kad mokymosi procesas nėra stebuklų metas – sėkmė aplanko tuos, kurie daug dirba. Ji labai džiaugiasi egzaminų rezultatais ir abiturientais, kurie buvo motyvuoti, žingeidūs, daug skaitė ir sistemingai dirbo. Sėkmės formulės ar naujo recepto mokytoja sako neišradusi, aišku viena – per pamokas reikia sutelkti dėmesį, pasitikėti mokytoju ir svarbiausia – savimi. Tik tuomet galima skinti saldžius mokslo vaisius.

Šiemet nudžiugino ir fizikos egzamino rezultatai – 43 vieta. Fizikos mokytojas Virginijus Kukulskis entuziastingai laukė egzamino rezultatų. Mintyse įvertino kiekvieną vaiką – ko iš jo tikėjosi ir ką jis pasiekė. Šiais metais vėl gerokai viršytas fizikos egzamino rezultatų respublikoje vidurkis. Savyje mokytojas džiaugiasi, kad padėjo dar vienos laidos abiturientams pasiekti jų norimų tikslų.

Džiaugiamės ir 7 vieta ,,Reitingų“ žurnale iš vokiečių kalbos VBE. Mokytoja Antanė Pikienė sako, jog visus 3 metus sistemingai dirbo su mokine, ruošėsi egzaminui. Atliko daug skaitymo suvokimo, klausymo, kalbėjimo užduočių, vedė individualias konsultacijas.

Lietuvių kalbos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku