Pradinis Metraštis Sugrįžimas į mokyklą

Sugrįžimas į mokyklą

: admin

Kaip ir kasmet, paskutinį sausio mėnesio penktadienį Lieporių gimnazija buvusius savo mokinius pakvietė į tradicinį susitikimą. Sugrįžusiųjų laukė dar labiau išgražėjusios pažįstamos erdvės, buvę auklėtojai, mokytojai, draugai.
Šventinį vakarą pradėjo gimnazijos mokytojo Remigijaus Pozniakovo ir gimnazistės Jorės Puzaraitės duetas, kurie kartu su gimnazijos choru atliko dainą ,,Baltais pūkeliais“. Visus susirinkusius pasveikino renginio vedantieji – gimnazijos neformalaus ugdymo skyriaus vedėja Aurelija Meškauskienė ir buvęs mokinys, o dabar gimnazijos mokytojas Saulius Bušininkas. Jie džiaugėsi, kad gimnazistai sugrįžta įgiję įvairios patirties – ir su išsipildžiusiomis svajonėmis, ir dar ieškantys savojo kelio.

Renginyje kalbėjusi gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė pasidžiaugė, kad buvę mokiniai sugrįžta į mokyklą, kad kiekvienas, nors jau ir palikęs mokyklą, bet jaučiasi gražios ir didelės gimnazijos bendruomenės dalimi. Mokytojai buvusius savo mokinius pasveikino skirdami jiems naują savo šokį ,,Miestiečiai“ (vadovas Algimantas Arlauskas). Praėjusių metų laidos abiturientė Gabija, kurios pasiekimai ir kūryba žinomi ir visoje Lietuvoje, šį kartą scenoje jau atstovavo buvusiems mokiniams. Kaip ir buvusi abiturientė Aušrinė, kartu su mokytoju Ramūnu Mikalausku ir grupe ,,Iš oro“ atlikusi dainą. Trepsint smagiąją ,,Agotėlę“, prie dabartinių šokėjų prisijungė ir praėjusiųjų metų laidos abiturientai, buvę pagrindiniai kolektyvo šokėjai. Skambant gimnazijos himnui, visi skirstėsi į klases, kur su buvusiais auklėtojais ir mokytojais dalijosi prisiminimais apie čia praleistas akimirkas, sutiktus žmones, išmoktas gyvenimo pamokas. Jeigu sugrįžtama ir visada esate čia laukiami, vadinasi, mokyklinė patirtis buvo gera.

Rita Norkutė, Aida Šliažienė, Lieporių gimnazijos mokytojos

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku