Pradinis Metraštis „Untanėlio mokslai” su liepų arbata

„Untanėlio mokslai” su liepų arbata

: admin

Į jaukų vakarą Lieporių gimnazijoje susirinko pilnutėlė salė tėvelių, brolių, seserų, senelių, mokytojų, atvyko ir Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Lieporių gimnazijos bendruomenę sukvietė fizikos mokytojo sumanytas ir režisuotas spektaklis ,,Untanėlio mokslai“. Pasak mokytojo, mes visi esame iš skirtingų laikotarpių: vieni gimėme anksčiau, kiti – vėliau. Bet kad suprastume, kas mes esame iš tikrųjų, reikia atsukti laiko ratą truputį atgal.

Spektaklyje – miuzikle, kuris nostalgiškai nukėlė į praeitį, skambėjo dainos, lietuvių liaudies šokius trypė ir gimnazijos pirmokai, ir abiturientai. Klausėmės ir profesionaliai atliekamos liaudies instrumentų muzikos, ir solistų, ir gimnazijos choro atliekamų dainų. Spektaklis vertė mąstyti apie tai, kokios yra esminės tautos ir žmogaus vertybės, o humoristinės scenos leido juoktis iš mūsų pačių gyvenimo būdo.

Gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė, dėkodama režisieriui ir aktoriams, pabrėžė, kad vaidinant artimiesiems jaučiamas didesnis jaudulys, didesnė atsakomybė. Abiturientams, paskutinį kartą šokusiems ,,Agotėlę“, direktorė dėkodama padovanojo saldainių.

Šiaulių miesto meras A. Visockas nuoširdžiai žavėjosi matytu spektakliu, aktoriais ir teigė, kad tai vienas geriausių jo matytų spektaklių, kurį drąsiai galima rodyti bet kurioje scenoje. Šitiek talentingų mokinių scenoje – unikalus dalykas, o tą unikumą sukūrė metų mokytoju išrinktas fizikos mokytojas V. Kukulskis.

Pasibaigus spektakliui niekas neskubėjo skirstytis. Spektaklio aptarimas vyko vaišinantis tradicine Lieporių liepų arbata.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku