Pradinis Metraštis XLVI abiturientų laidos ,,Jaunystės svajos“ likus 100 dienų

XLVI abiturientų laidos ,,Jaunystės svajos“ likus 100 dienų

: admin

Viena gražiausių švenčių abiturientų gyvenime – Šimtadienis. Dar liko 100 dienų iki finišo, dar daug ką galima nuveikti, išmokti, suspėti. Jau liko tik 100 dienų draugystės, bendrystės, šėliojimo…

Lieporių gimnazijos abiturientai šią dieną minėjo parodydami spektaklį ,,Jaunystės svajos“, sukurtą pagal garsųjį filmą ,,Kalifornijos svajos“. Spektaklio režisierė Orinta Jazdauskaitė – Juozapaitė. Mijos ir Sebastiano meilės istorija buvo apipinta masinėmis šokių scenomis, dainomis, šiuolaikinio gyvenimo aktualijomis. Šokių scenas kūrė mokytojas Algimantas Arlauskas, dainas ruošė mokytojai Eugenijus Andrulis ir Mykolas Dankis. Kadangi užburiančiame spektaklyje norėjo vaidinti daugelis abiturientų, netgi įvyko pagrindinių aktorių kaita. Abiturientai tikrai stebino ir subtiliai perteikdami pagrindinių veikėjų jausmus, ir žydėdami šokio judesy, gyvendami dainos ritme.

Šia gražia proga abiturientus sveikino gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė, kuri akcentavo, kad mokyklos tikslas pirmiausia išugdyti puikius žmones, leisti atsiskleisti jų talentams, gabumams, įkvėpti ryžto siekti savo tikslų ir nepasiduoti. Sveikinimo šokį ir filmuką abiturientams sukūrė ir gimnazijos trečiokai. Mintimis apie bėgančius metus ir greitai augančius vaikus dalinosi tėvelis Aurelijus Šerlinskas. Į šventę atvyko ir Gegužių progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Inga Turovaitė, kuri dalijosi prisiminimais apie buvusius mokinius ir linkėjo tą šimtą dienų išnaudoti prasmingai. Ketvirtokų klasių auklėtojos taip pat buvo parengusios siurprizą – jos abiturientams dovanojo romantišką dainą, kuri skatino pamąstyti giliau apie bėgantį laiką ir tikruosius jausmus, tarpusavio ryšį. Šimtadienio šventę vainikavo abiturientų daina.

Jauni, gražūs, drąsūs, veržlūs. Tegul neša jaunystės svajos, tegul nunurimsta širdis, tegu žydi gyvenimas!

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku