Pradinis Metraštis Žurnalas „Reitingai“ pristato šalies mokyklų reitingus bei vertinimus

Žurnalas „Reitingai“ pristato šalies mokyklų reitingus bei vertinimus

: admin

Žurnalas REITINGAI – analitinis švietimo ir aukštojo mokslo žurnalas. Tai – vienintelis tokio tipo leidinys, kokybiniais pjūviais analizuojantis ir pateikiantis išsamius ir plačius absoliučiai visų švietimo ir aukštojo mokslo institucijų tyrimus ir reitingus.

Baigiantis metams, žurnalas REITINGAI pristato, kokiose gimnazijos mokiniai geriausiai išlaikė VBE egzaminus. Pasak žurnalo redaktoriaus Gintaro Sarafimo, Lietuvos mokykloms visada sunkiai sekėsi mokyti tiksliųjų mokslų. Tačiau mūsų gimnazija šiemet gali pasidžiaugti fizikos VBE rezultatais – 38- oji vieta. Aukščiausiu lygiu( nuo 85 iki 100 balų ) išlaikė 25 procentai laikiusiųjų.

Pasak fizikos mokytojo V. Kukulskio, tokius gerus rezultatus lėmė požiūris į kiekvieną vaiką žiūrėti, kaip į savą. Kiekvieną vaiką pažįstant, žinant jo galimybes, tereikia jį kryptingai vesti.

Smagu, kad fizikos pasiekimai išties aukšti, ir tai puiki bei informatyvi žinia gimnazijai. O pats didžiausias įvertinimas – tai tėvų atsiliepimai, kai tėvai dėkoja Lieporių gimnazijos mokytojams už aukštus vaikų VBE pasiekimus. Ir gimnazijos bendruomenė džiaugiasi, kad Vygantas Remeika ne tik studijuoja savo svajonių profesiją, bet už aukštus VBE rezultatus gauna K. Butkaus stipendiją.

Tad visiems sėkmės ir gerų pasiekimų.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku