Pradinis Erasmus+ „Erasmus+” projekto „A contemporary look to 20th century Europe“ susitikimas

„Erasmus+” projekto „A contemporary look to 20th century Europe“ susitikimas

: admin

„Erasmus+” projekto „A contemporary look to 20th century Europe“ dalyvių susitikimas vyko sausio 30 – vasario 3 dienomis Kipro sostinėje Nikosijoje, kur susitiko dalyviai iš keturių šalių: Ispanijos, Vokietijos, Kipro ir Lietuvos. Lietuvai atstovavo Lieporių gimnazijos penki gimnazistai ir trys pedagogai.

Susitikimo metu projekto komandos nariai aktyviai dalyvavo organizuotose veiklose: kūrė projektui logotipą, atliko parengtas užduotis, nagrinėjo istorinius šaltinius, kultūrinius skirtumus, turėjo galimybę juos lyginti ir pristatyti dalyviams, mokėsi graikų kalbos ir šokių bei, žinoma, tobulino komunikavimo įgūdžius anglų kalba.

Pedagogai susitarė dėl veiklų tęstinumo, numatė artėjančių susitikimų veiklas, pasidžiaugė šiltais ir nuoširdžiais mokinių santykiais bei jų gebėjimu bendrauti, atrasti ir patirti pažinimo džiaugsmą. II A klasės mokinė Gustė džiūgavo: „Sužinojau daug istorinių faktų apie Kiprą. Labai laukiu, kada kipriečiai atvažiuos į Lietuvą.“ Bendraklasė Gabija džiaugiasi, kad turėjo galimybę susipažinti su kita kultūra, papročiais ir žmonėmis.

Iš tiesų, saulėtasis Kipras paliko džiugius prisiminimus mūsų komandai!

Ugdymo skyriaus vedėja Reda Šteimantienė

 

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai pagal ,,Erasmus+” KA2 Programą. Straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame esančios  informacijos pateikimą ir naudojimą.

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku