Pradinis Metraštis Lieporiečiai DAROM forume

Lieporiečiai DAROM forume

: admin

Vasario 3d. vyko VŠĮ ,,Mes Darom” organizuojamas trečiasis nacionalinis DAROM forumas. Jame dalyvavo ir Lieporių gimnazijos mokinės Iveta Šakurskytė ir Paulina Snarskytė bei mokytoja, mokinių tarybos kuratorė Irena Dagienė.
Šių metų forumo tikslas – įtvirtinti DAROM ir valstybės institucijų, nevyriausybinių organizacijų, verslo įmonių partnerystę bei aktyviau bendradarbiauti ne tik įgyvendinant kasmetinę atliekų rinkimo akciją, bet ir 1000 socialinės, kultūrinės, visuomeninės, švietimo ar aplinkosaugos srities projektų.

Pirmoji forumo dalis vyko LR Vyriausybės rūmų Didžiojoje salėje. Pradžioje sveikinimo žodį tarė LR Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, kalbėjo ir kiti svečiai. Vėliau vyko ,,Darom 2017” akcijos pristatymas ir video sveikinimas iš Estijos. Visi forumo dalyviai buvo supažindinam su nauja DAROM iniciatyva Lietuvai – 1000 projektų, kuriuos imtis įgyvendinti galės visi entuziastai.

Antroji forumo dalis vyko LR Seimo Kovo 11-osios akto salėje. Sveikinimo žodį tarė LR Seimo Pirmininkas Viktoras Pranskietis ir kiti seimo nariai. Vėliau vyko diskusija ir idėjų pristatymas.

Į forumą susirinko atstovai iš nacionalinės ir regioninės valdžios: ministerijų, Seimo, savivaldybių, seniūnijų ir seniūnaitijų. Dalyvavo atstovai iš mokyklų, universitetų, kolegijų, neformaliojo ugdymo įstaigų, bendruomenių, įvairių įmonių ir organizacijų. Forume dalyvavo apie 500 dalyvių.

Iveta Šakurskytė, Lieporių gimnazijos mokinių tarybos narė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku