Pradinis Naujienos Metinis projektas

Metinis projektas

: admin

Šiaulių Lieporių gimnazijos trečiokai kasmet rašo darbą- metinį projektą. Visus mokslo metus jie renka medžiagą pasirinkta tema, atlieka praktinę dalį, sistemina, analizuoja, daro išvadas. Sritį jie gali rinktis pagal savo pomėgius ir poreikius: gamtos ar tikslieji mokslai, menai, humanitarinė sritis ir t.t. bei baigiantis mokslo metams pristato atliktą projektą. Neretai projektai virsta rimtais naudingais darbais ir negali žinoti, gal tai savojo kelio, atrasto gimnazijoje, pradžia? Apie savo atliktą darbą nuo idėjos iki rezultato pasakoja 3A klasės gimnazistas Vilius Puškunalis: ,,Dar rugsėjo pradžioje, antrą mokslo metų dieną, nusprendžiau rinktis informatikos metinį projektą. Kitą dieną prisiminiau, kaip auklėtoja mums primindavo kasdien tikrinti pamokų pakeitimus mokyklos tinklalapyje. Puikiai atsimenu, kaip vieną vakarą pamiršau patikrinti pakeitimus ir atėjęs į mokyklą laukiau prasidedant antros pamokos. Grįžtant namo, kilo idėja – reikalinga programa, kuri automatiškai tikrina mokyklos tinklalapį ir praneša apie pamokų pakeitimus telefone. Pasirinkau naudoti programėlę „Telegram“, nes ji nemokama ir patogi. Atskiros programėlės kūrimas būtų brangiai kainavęs ir užtrukęs gerokai ilgiau.

Kviečiu visus gimnazistus ir mokytojus pasinaudoti programėle ir nepraleisti pamokų pakeitimų! Tai atlikti visiškai nesudėtinga, reikia atlikti tik keletą žingsnių:

1. Parsisiųskite „Telegram“ programėlę iš App Store/Google Play.

2. Įsijunkite programėlę, patvirtinkite telefono numerį ir užsiregistruokite.

3. Per programėlės paieškos sistemą susiraskite „Lieporiai“ kanalą arba per telefono interneto naršyklę nueikite į www.t.me/lieporiai ir spauskite View Channel.

4. Spauskite JOIN.

Viskas – dabar pamokų pakeitimus matysite telefone. Sėkmės!“

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku