Pradinis Naujienos Sveikiname metų Mokytoją Kristiną Ališauskaitę

Sveikiname metų Mokytoją Kristiną Ališauskaitę

: admin

Svarbiausia, kad yra, kas palydi iki šaltinio…

„Motinos ašaros negali išgelbėti jos vaiko gyvybės, o Tavo kraujas gali“,- sakė Anup Kashyap. Šie žodžiai įstrigo į širdį ir Lieporių gimnazijos biologijos mokytojai metodininkei Kristinai Ališauskaitei ir tapo jos gyvenimo kelrodžiu, kuriuo vadovaujasi jau daugelį metų. Gimnazijos bendruomenė džiaugiasi, kad jos narė Kristina žinoma ne tik kaip mokytoja, gebanti sudominti mokinius savo mokomuoju dalyku, bet ir kaip aktyvi savanorė. Mokytoja, 23 kartus neatlygintinai dovanojusi kraujo, yra gražus ir įkvepiantis pavyzdys mokiniams. K. Ališauskaitės iniciatyva gimnazijoje atsirado ir tradicinėmis tapo neatlygintinos kraujo donorystės akcijos, kuriose, paskatinti mokytojos, daugiau kaip 200 mokinių tapo neatlygintinais kraujo donorais. Mokytoja neabejinga ir esamai Covid-19 situacijai, todėl savo laisvą laiką skiria savanoriaudama Šiaulių vakcinacijos centruose.

K. Ališauskaitė vadovauja Lieporių gimnazijoje veikiančiai asociacijai „Lieporių mokyklos bendruomenė“. Be įvairių laisvalaikio veiklų – šokio, muzikavimo – asociacijos nariai padeda gražinti Lieporių mikrorajono aplinką bei įgyvendina įvairius projektus. Plėtodama bendruomenines veiklas asociacija įgyvendino 5 tarptautinius projektus, skirtus suaugusiųjų švietimui. Asociacijos nariai sėkmingai dalyvavo įvairiose skaitmeninio ugdymo veiklose, kuriose patobulino savo kompiuterinio raštingumo kompetencijas, mokėsi užsienio kalbų, užsiėmė rankdarbiais. Viena iš ypatingų asociacijos veiklų – gyvieji „Auksinio proto“ žaidimai, kuriuos K. Ališauskaitė veda jau ketverius metus, be to, ji seniai pažįstama ir Šiaulių miesto „Auksinio proto“ žaidėjams.

Mokytoja K. Ališauskaitė mokinių vertinama ne tik už kompetenciją, bet ir kaip mylimiausia bei geriausią humoro jausmą turinti mokytoja Lieporių gimnazijoje. Kolegų Kristina yra vertinama už nuoširdų atvirą žodį, ištiestą pagalbos ranką, svarų patarimą.

„Kai mes kažkur einame, renkamės mokyklą, restoraną, parduotuvę, draugus ar dar kažką, dažniausiai tam įtakos tam tikri žmonės ir asmenys turi“,- sako kunigas Algirdas Toliatas. Pasak jo, svarbiausia, kad būtų žmogus, kuris uždega, ir ,,jeigu tas žmogus palydi iki šaltinio, tai nuostabu ir nėra blogai, kad yra charizmatiška asmenybė, kuri palydėjo – kitaip greičiausiai žmogus nebūtų atradęs“. Lieporių gimnazijos bendruomenė sveikina Kristiną Ališauskaitę tapus Šiaulių miesto ,,Metų mokytoja“ ir linki kantrybės, ištvermės ir išminties tolesnėje veikloje, o svarbiausia – neprarasti charizmos, įkvepiančios prasmingiems darbams.

Rita Norkutė, Aida Šliažienė, Lieporių gimnazijos mokytojos

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku