Pradinis Ugdymas Amerikos mokykla

Amerikos mokykla

: admin

Karantino metu užsidaro durys, bet atsiveria langai – galimybės vesti netradicines pamokas. Dabar, kai apie keliones galima tik svajoti, anglų kalbos pamokoje įmanoma nukeliauti netgi į Ameriką.

Pamokos tema – Amerikos mokykla. Gimnazistus pakvietėme susipažinti ne tik su Amerikos mokyklų švietimo sistema, bet ir paklausyti išskirtinės viešnios – JAV ambasados diplomatės Lietuvoje Brittany McAnnally pristatymo, kuri supažindino mokinius su tipiška amerikiečio moksleivio diena, popamokine veikla, mokyklų tradicijomis, mokyklos baigimo ceremonija, sporto renginiais, egzaminų sistema, studijų galimybėmis. Pristatymo metu mokiniai buvo kviečiami dalyvauti pokalbyje ir palyginti Amerikos bei Lietuvos mokyklas. Džiugu, kad mūsų gimnazistai aktyviai uždavinėjo klausimus, tuo labai pradžiugindami diplomatę, kuri buvo sužavėta jų anglų kalbos žiniomis.

Užsiėmimo pabaigoje mokiniai skaitmeninėje lentoje užrašė savo mintis, ką įdomaus ir naujo sužinojo. Mantė ( 1 B klasė) sakė: „Buvo labai informatyvu. Sužinojau daug įdomių dalykų apie Ameriką ir jos mokyklas. Lietuvos mokyklos iš tikrųjų daug kuo skiriasi nuo Amerikos mokyklų.”

Ema (2A klasė) pritarė: „Buvo netikėta išgirsti, kad gyvenimas Amerikoje atitinka tai, kas vaizduojama filmuose ir serialuose.”

„Tokios pamokos naudingos, nes jos suteikia galimybę artimiau susipažinti su kitų šalių kultūra, lavina bendravimo įgūdžius užsienio kalba” , – įspūdžiais dalijosi Emilija( 2B klasė).

Smagu, kai pavyksta paįvairinti tradicines pamokas!

Anglų k. mokytojos Žana Bareikienė ir Sigita Valuckienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku