Pradinis Metraštis Lieporių gimnazijoje – veiklos kokybės įsivertinimo konferencija

Lieporių gimnazijoje – veiklos kokybės įsivertinimo konferencija

: admin

Šiaulių Lieporių gimnazijoje kasmet vyksta veiklos kokybės įsivertinimo konferencija. Šiemet ji pirmą kartą vyko nuotoliniu būdu. Šių metų konferencijos tema – „Pagalba mokiniui kaip asmeninės pažangos ir ugdymosi pasiekimų skatinimo sąlyga“.
Susirinkusius prie kompiuterių ekrano virtualiai daina sveikino Lukas ir Simona. Įžanginį žodį tarė gimnazijos direktorė S. Malinauskienė. Nuveiktus darbus pristatė Mokinių taryba. Veiklos kokybės įsivertinimo darbo grupė pateikė išsamią atliktą tobulintino veiklos rodiklio „2.1.3.Pagalba mokiniui“ analizę. Be to, pristatė giluminiam veiklos kokybės įsivertimui pasirinktas ir išanalizuotas sritis – „2.3.1. Mokymasis“ ir „3.1.2. Pastatas ir jo aplinka“.

Konferencijoje nuotoliniu būdu dalyvavo ir tėvai, ir mokiniai, ir mokytojai. Dirbdami grupėse, jie atliko SSGG analizę, išskirdami gimnazijos stipriąsias ir silpnąsias puses, įvardydami galimybes ir grėsmes.

Sakoma: jei norite nukeliauti GREITAI, eikite vienas, jei norite nukeliauti GILIAU, PLAČIAU, PRASMINGIAU, eikime kartu… Tik veikdami kartu galime priimti geriausius sprendimus ir pasiekti geriausių rezultatų.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku