Pradinis Erasmus+ Koučingas padeda keisti ateitį

Koučingas padeda keisti ateitį

: admin

Šiuolaikinėje, sparčiais šuoliais besivystančioje visuomenėje atsiranda inovatyvių metodų, padedančių asmenims tobulėti ir siekti savo tikslų įveikiant kelyje pasitaikančias kliūtis. Tam ir yra sukurtas koučingo metodas.

Kas yra koučingas (angl. Coaching) ? Dauguma iš mūsų jį painioja su psichologija. Psichologai padeda asmenims spręsti problemas analizuodami asmens dabartinę būklę ir jo praeitį, o koučingas analizuoja dabartinę būklę ir ateitį – ateitį, kurioje žmogus nori save matyti ir tapti kuo nors ar kokiu nors konkrečiai. Siekdami nuolatinio asmens ir įstaigos tobulėjimo Lieporių gimnazijos anglų kalbos mokytojai Mindaugas Dambrauskas ir Žana Braslauskienė bei direktorės pavaduotojas ugdymui Saulius Urbas dalyvavo „Erasmus+“ KA1 programos 80 valandų trukmės koučingo mokymose Turkijoje, Izmir mieste. Kursus vedė turintis didžiulę koučingo praktikos patirtį ICF narys Serkut Kizanlikli. Dalyviai įgijo tiek teorinių, tiek praktinių žinių, kurias grįžę pradėjo taikyti savo darbe. Pirmosios koučingo sesijos organizuotos mokiniams, atsiliepimai ir įspūdžiai ypač pozityvūs.

„Erasmus“ programos siekis yra visapusiškas asmenybės tobulėjimas, prie kurio prisideda ir kultūrinis šalies pažinimas, todėl laisvu nuo studijų metu buvo organizuotos išvykos į senovinius miestus – muziejus Effes ir Pergamon, susipažinta su vietiniais papročiais ir kultūra aplankius autentišką kaimą Sirinče.

Dalyviai gavo mokymų baigimo diplomus ir turi teisę verstis koučingo veikla, tapti ICF nariais ir siekti aukštesnio vardo.

Kviečiame visus gimnazijos bendruomenės narius pasinaudoti galimybe keisti savo ateitį pasinaudojus mūsų bendruomenės koučingo specialistų paslaugomis.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai pagal „Erasmus+“ KA1 Programą. Straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame esančios  informacijos pateikimą ir naudojimą.

Mindaugas Dambrauskas, projekto koordinatorius

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku