Pradinis Mes jais didžiuojamės Dovydas Žymantas

Dovydas Žymantas

: admin

Mokyklą baigiau 2012 m.

Studijuoju Šiaulių universitete, Socialinių mokslų fakultete, viešojo administravimo specialybę, kuri suteikia galimybę dirbti tiek visose viešojo sektoriaus įstaigose, tiek privačiose įmonėse.

Savo gimnazija didžiuojuosi, nes davė pagrindus tam, kad galėčiau studijuoti aukštojoje mokykloje. Gimnazija man padėjo formuotis kaip asmenybei, suteikė galimybių saviraiškai. Džiugu, kad čia dirba kompetentingi specialistai, perteikiantys ne tik dalykines žinias, bet ir su darantys galimybes asmenybės saviraiškai ugdytis.

Pomėgiai – domiuosi rytų filosofija.

Patriotas – tai asmuo, turintis savigarbos, lojalus savo įsitikinimams, gerbiantis tėvynę.

Lietuva po 10, 20 metų? Sunku teikti išankstines prognozes, tačiau džiugu, kad visi rodikliai, lemiantys ekonominį, socialinį, kultūrinį bei teisinį augimą, bent minimaliai kyla.

Lieporių gimnazijai linkiu, kad išsaugotų ir toliau gerus pedagogus, kurie ugdytų Lietuvos ateities kartas, išlaikytų pasididžiavimą tuo, kad esame lieporiečiai, ir, žinoma, liktų aukšti pasiekimai mokantis bei laikant egzaminus.

Sėkmę esu pasiekęs ne vienoje iš sričių, tačiau ryškiausia būtų kovos menuose. Mano istorija paprasta- 90% darbo ir 10%- sėkmės.

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku