Pradinis Mes jais didžiuojamės Gabija Petrauskaitė – išleidusi debiutinį CD albumą „kaip sapne“

Gabija Petrauskaitė – išleidusi debiutinį CD albumą „kaip sapne“

: admin

Apie studijas ir kūrybą

Šiuo metu studijuoju Vilniaus Gedimino Technikos universitete, esu trečio kurso studentė. Pasirinkau kūrybines industrijas, šios studijos man padeda realizuoti save. Man puikiai sekasi derinti studijas ir kūrybą. Smagiausia yra bendradarbiauti su kitais muzikantais ir muzikos kūrėjais. Su šiauliečiais vokalistais (Agne Michalenkovaite, Arnu Grušu, Evaldu Vaikasu, Gerda Rumšiene, Julijumi Aleksovu) tapome dainos „Broli, neverk“ naujais atlikėjais. Mus subūrė Artūras Šidlauskas. Taip pat prisidėjau prie Eligijaus Žilinsko „Sungazer“ projekto – sukūriau tekstą ir atlikau dainą „Not the end“. Po mokyklos baigimo bendrų darbų su kitais muzikantais buvo tikrai daug. Tikiu, kad ateityje jų bus dar daugiau. 2019 metais startavau su pseudonimu GabbyLuk, skirtu deep house elektroninei muzikai.
Išleidau debiutinį CD albumą „Kaip sapne“. Dalies parduotų albumų sumas skiriu paramai Ukrainai, siunčiu paramą į Blue & Yellow organizaciją. Pirmąją albumo dainą „Kaip sapne“ jau galite išgirsti muzikos platformose ir mano Youtube kanale „Gabijaptr“. Finansavimą albumui skyrė asociacija LATGA. Didžiausią pagalba ir kantrybe dalinosi Remigijus Ruokis, esu jam labai dėkinga. Albumą įrašė Paulius Trijonis, daug prisijuokėm ir pasimokėm iš patyrusio muzikanto.
Mano ateities planai – išleisti dar daugiau dainių, nes jų vis kaupiasi ir negaliu šių kūrinių laikyti vien tik sau.

 

Prisiminimai apie mokyklą

Lieporių gimnaziją baigiau 2019. Mano auklėtoja – Irmina Petrauskienė. Irmina labai rūpestinga auklėtoja. Visada suprasdavo, jei kas negerai. Visada gražias žodžiais ir paskatinimais motyvavo judėti pirmyn. Vadindavo ir tebevadina mane lakštingalėle. Turėjome įvairiausių pokalbių ir mokykloje, ir po mokyklos. Juos branginu.
Pro mokyklą visada praeinu grįžusi į Šiaulius ir vedžiodama šunį. Kaskart viduje kažkas suvirpa. Mokykloje buvo visko: ir blogų, ir gerų atsiminimų, tačiau juos visus saugau. Tik dėl jų susiformavo mano asmenybė. Žinoma, ji ir toliau formuojasi, auga ir mokosi iš klaidų.

Mintimis grįždama į pamokas prisimenu, kaip matematikos mokytoja man sakė, kad neišlaikysiu egzamino – išlaikiau. Tada buvau labai laiminga. Egzaminų jaudulys dabar atrodo toks tolimas. Prisipažinsiu, mokykla man arti, tačiau į pirmas pamokas kartais vėluodavau. Atminty iškyla linksmos akimirkos pamokų metu, firminiai juokeliai su Ieva Šakinyte. Susitikusios ir dabar smagiai iš jų pasijuokiam. Dažnai pagalvoju apie mokytoją Ramūną Mikalauską. Jis daug ko mane išmokė, davė įvairių patarimų. Ramūnas buvo ne tik mokytojas. Jis buvo ir draugas.
Galėčiau dar daug ką vardinti. Tikrai prisimenu kiekvieną mokytoją, kiekvieną išgertą arbatos puodelį, trumpus pokalbius su draugais. Ilgiuosi mokyklos renginių ir scenos. Ilgiuosi Irenos Dagienės istorijos pamokų. Dabar dažnai pagalvoju, kad noriu trumpam sugrįžti į mokyklą.

 

Pomėgiai mokykloje ir dabar

Pomėgių mokykloje turėjau daug ir įvairių – muzika, filmai, piešimas, kūrybinės veiklos. Muziką dabar galiu vadinti ir savo darbu. Kuriu dainas, atlieku įvairius coverius ir su jais pasirodau įvairiuose renginiuose, šventėse, festivaliuose, ceremonijose ir visur kitur, kur galima dainuoti. Mokykloje kartais ką nors piešdavau į mažą užrašų knygutę. Metus laiko kūriau ir piešiau „Garde“ dainų viršelius. Juos piešiau savo telefone, naudodama tinkamą pieštuką grafikos dizainams kurti. Šiuo metu viršelių nebepiešiu.

Kitų atlikėjų muzikos klausau visur ir visada. Kokios muzikos žanro ar dainos klausausi, priklauso nuo mano nuotaikos ir oro. Šiuo metu rašydama klausausi „The Doors“ „When the Music‘s Over“.
Dar vienas iš pomėgių – filmų ir serialų žiūrėjimas. Turiu ilgą sąrašą filmų ir serialų, kuriuos noriu peržiūrėti ar pamatyti darkart. Skaičius viršija 700. Be abejo, peržiūrėjusi filmą jį įvertinu IMDB programėlėje.
Išvada tokia – pomėgiai nepasikeitė, tik prasipletė. Jaučiu, jog esu stipriai pasikeitusi, patobulėjusi po mokyklos baigimo. Labiau pasitikiu savimi, žengiu į priekį ir giliai širdy tikiu, kad viskas bus gerai. Svarbiausia judėti pirmyn.

 

Linkėjimas Lieporių bendruomenei

Gimnazijai linkiu išlikti stipria bendruomene, tarsi didele šeima. Lieporių bendruomenės šventės visus labai suartina. Linkiu kasdienėje rutinoje atrasti ramybę, naujų pomėgių. Linkiu klausytis daugiau įvairių žanrų muzikos. Mokiniams linkiu nesijaudinti, jei dar neatrado savęs. Aš taip pat savęs dar ieškau. Dvyliktokams patarčiau nebijoti artėjančių egzaminų. Juos tikrai išlaikysite ir viskas bus gerai. Visiems linkiu džiaugtis kiekviena diena!

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku