Pradinis Metraštis Paskutinis skambutis Lieporių gimnazijos abiturientams

Paskutinis skambutis Lieporių gimnazijos abiturientams

: admin

Žydint kaštonams, pavasarį, kada, pasak rašytojo Ch. Mackesy, ,,vieną akimirką sninga, kitą jau plieskia saulė, o tai panašu į gyvenimą – juk jis gali akimirksniu apvirsti aukštyn kojom“, Lieporių gimnazijos 45 laidos abiturientams nuaidėjo paskutinis skambutis.

Šventės rytą, skambant gimnazijos himnui, ore skraidant medžių žiedlapiams ir muilo burbulams, pasitikti ir pasveikinti gimnazijos simbolio Lieporiuko, abiturientai nuskubėjo į paskutines pamokas, kurios tą dieną buvo dvi – lietuvių kalbos ir klasės auklėtojo pamoka. Joms pasibaigus, šventė tęsėsi Aktų salėje. Į vaikystę nukėlė ir savo daina abiturientus pasveikino mažieji dainininkai iš Gegužių progimnazijos. Šiltą sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė prisimindama dabartinių abiturientų pirmuosius žingsnius gimnazijoje, laimėjimus, gerus darbus ir palinkėjo visur ir visada išlikti savimi ir tikėti tuo, ko sieki, – juk ateitis priklauso tiems, kas tiki svajonių išsipildymu. Tėvelių vardu gimnazistus sveikino Daiva Valiulienė linkėdama gyvenime jiems visko ko geriausio ir niekada neatsisakyti svajonių. Mokinių tarybos atstovai padėkojo buvusiems nariams už darbą jos veikloje, o socialinio projekto ,,Sniego gniūžtė“ vadovas Saulius Bušininkas tarė nuoširdų ačiū tiems abiturientams, kurie visus tuos ketverius metus aktyviai dalyvavo veiklose. Iki sielos gelmių sujaudino daina ,,Tau visas dangus“, kurią atliko IV a klasės auklėtoja Aurelija Meškauskienė, muzikos mokytojas ir abituriento tėtis Eugenijus Andriulis, abiturientai Jorė Puzaraitė ir Jokūbas Andriulis. Ne vienam, o ypač abiturientų mamoms, ašarą išspaudė ir paskutinis valsas. Paskutinį savo kūrinį gimnazijos scenoje kaip abiturientai atliko Gabija Gedvilė ir Tomas, bet mūsų bendruomenė tikisi juos, bet jau kaip alumnus, išgirsti dar ne kartą.

Gimnazijos bendruomenė, išlydėdama abiturientus, linki jiems kuo geriausios kloties ir, žinoma, sėkmės egzaminuose. Drąsiai ženkite per gyvenimą, mylėkite save ir kitus ir niekada negyvenkite iliuzija, kad gyvenimas turi būti tobulas. Sėkmės!

Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku