Pradinis Mes jais didžiuojamės Simas Kučas – teniso treneris ir modelis.

Simas Kučas – teniso treneris ir modelis.

: admin

Lieporių gimnaziją baigiau 2007 metais. Auklėtoja Dalia Puidokienė – nuostabus žmogus, kantri, nuoširdi, visada padėdavo, siunčiu nuoširdų ačiū, kurio ji tikrai nusipelnė.

Studijos, profesija, pomėgiai mokykloje ir dabar.
Po mokyklos išvykau studijuoti į Ameriką, į Auburno universitetą, sporto vadybos studijas. Šiuo metu esu teniso treneris ir modelis. Tenisas yra mano visas gyvenimas, būdamas mokykloje labai daug žaidžiau ir treniravausi. Patinka vandens sportas, viskas, kas aktyvu ir įdomu, lankausi teatre ir, žinoma, savišvieta.

Prisiminimai apie mokyklą.
Pirmiausia, ką prisimenu, tai rūbinės rūsyje. Ten daug visko vykdavo. Taip pat penktadienio penkminutės, kurios vykdavo 12 valandą ir kuriose skelbdavo įvairius mokinių pasiekimus. Dar vienas prisiminimas, įstrigęs labiausiai iš egzaminų, kai žaidžiau teniso rinktinėje už Lietuvą pasaulio čempionate ir tiesiai iš lėktuvo teko vykti į egzaminus, džiaugiuosi, kad juos išlaikiau.

Palinkėjimas Lieporių bendruomenei.
Buvau užsukęs į mokyklą, labai atsinaujinusi, nuostabiai, gražiai viskas padaryta. Labai smagu, kad daug laisvalaikio zonų – tai šiais laikais jaunimui labai aktualu ir reikalinga. Palinkėčiau ir eiti ta kryptimi, o turint tokią nuostabią direktorę, viskas įmanoma. Esu dėkingas visiems mokytojams, kurie mokė bei turėjo kantrybės dirbti su tokiu padykėliu kaip aš. Ir nenustokite svajoti, nes svajonės pildosi.

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku