Pradinis Mes jais didžiuojamės Simona Rimkienė – not PERFECT LINEN ženklo įkūrėja.

Simona Rimkienė – not PERFECT LINEN ženklo įkūrėja.

: admin

Mokyklą baigiau 2000 metais, mano auklėtoja buvo N. Jurkienienė. Auklėtojai esu be galo dėkinga, kad buvo griežta ir „spaudė“ mus mokytis anglų kalbos. Galiu drąsiai sakyti, kad mokykoje gavau pačius geriausius anglų kalbos pagrindus, kurie ypač prisidėjo prie not PERFECT LINEN ženklo kūrimo.Visa mūsų ženklo komunikacija vyksta anglų kalba, visi mūsų klientai ir užsakovai yra kitataučiai, todėl be geros anglų kalbos viską daryti būtų buvę daug sunkiau.

Studijos ir profesijos pasirinkimas.
Baigiau Vilniaus Universiteto Teisės Fakultetą, tačiau pagal profesiją dirbau tik 9 metus. Pastaruosius 8 metus esu versle ir užsiimu tik not PERFECT LINEN kūrimu. Beje, versle esame beveik visa šeima – mano vyras ir mano sesuo su šeima, kurie taip pat yra buvę Lieporių mokyklos mokiniai.

Pomėgiai mokykloje ir dabar.
Labai mėgstu gamtą, domiuosi istorija, archelogija. Vasaras leidžiu sodyboje prie ežero, auginu daržoves, turime net 3 šiltnamius. Kas mane pažįsta iš mokyklos laikų, niekada negalėtų pagalvoti, kad galėčiau užsiimti tokia veikla, nes mokykloje nebuvau gamtos vaikas. Kita vertus, istorija susidomėjau dar mokykloje.

Prisiminimai apie mokyklą.
Prisiminimai apie mokyklą išties geri. Visi mokytojai, kuriuos teko pažinti ir mokytis, tikrai kažką man davė. Labiausiai turbūt pasiilgstu tų vėjavaikiškų ir nerūpestingų jaunystės dienų, tos šokoladinės bandelės per ilgąją pertrauką ir to laisvės jausmo, kai po septynių pamokų suskamba paskutinis skambutis. O kur dar laimėta A. Miltenio taurė tarpklasinėse krepšinio varžybose!

Palinkėjimas Lieporių bendruomenei.
Mokytojams linkiu išlaikyti tą Lieporių (14 -os) aurą, kuri buvo tuo metu, kai aš mokiausi. Sunku tiksliai parinkti tinkamus žodžius įvardinimui, tačiau tikiu, kad mokytojai supras, ką aš turiu omenyje. Mokiniams linkiu patiems kurti savo mokyklą, kelti iniciatyvas bei ieškoti kuo daugiau sąlyčio taškų su mokytojais. Kiekvienas juk čia ateina ko nors duoti ir pasiimti.

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku