Pradinis Mes jais didžiuojamės Viktorija Kuliomina

Viktorija Kuliomina

: admin

Viktorija Kuliomina

1. Mokyklos baigimo metai – 2004 m.

2. Pirmoji mokytoja, auklėtoja, mylimiausi mokytojai
Pirmoji mokytoja Vanda Makarienė

Teisingai sakoma, kad draugą pažinsi nelaimėje, o gerą mokytoją įvertinsi, jei pritaikysi jo suteiktas žinias darbe ir gyvenime. Tokių nuostabių mokytojų Lieporių gimnazijoje sutikau tikrai ne vieną ir net įstojus į universitetą negalėjau liautis kartojusi, kad būtent mokykloje buvo naudingiausiai praleistas laikas.

Anglų kalbos mokytoja Ona Simaškaitė savo pavyzdžiu įrodė, kad svarbiausia vadovautis savo galva ir nuomone, net jei didžioji dauguma galvoja priešingai. Dešimtoje klasėje ji mūsų klasės anglų kalbos nemokino, bet mes vis tiek ėjome konsultuotis, kaip geriau rašyti, kaip geriau tarti, kaip greičiau suprasti. Būtent ji anuliavo tuometinės mokytojos man ir mano klasės draugei Audronei parašytus „dvejetus“ už kontrolinį darbą, kurį įveikėme be klaidų.

Matematikos mokytoja Zita Mačiulienė sužavėjo tuo, jog net labai dideliems „menininkams“ sugebėdavo išdėstyti sudėtingiausias formules. Geležinė logika ir geras humoro jausmas – matematikos pamokos niekada nebuvo nuobodžios.

Rusų mokytoją Tamarą Dudik aš tiesiog myliu.

Chemijos mokytojos Daivos Jemeljanovienės bijojo visi, turbūt net tie, kurie nelankė jos pamokų. Iš tikrųjų jos pamokos buvo labai smagios, ypač tuomet, kai ji užduodavo pildyti pusę pratybų sąsiuvinio už tai, kad pasukai galvą į Mendelejevo lentelę arba draugui skolinai trintuką. Aš chemijos nesupratau, bet uždavinius sprendžiau neblogai, nes tikrai stengiausi suprasti – tai kas per velns tas nitrato chlorids yr? Niekada nepamiršiu, kai pavėlavus į pamoką, mokytoja paprašė išpirkti kaltę ir davė užduotį sušokti prieš klasę – patiko visiems.

Fizikas Virginijus Kukulskis visuomet man atrodė lyg iš filmo „Penktasis elementas“. Jis iškarto pritapo prie klasės, kadangi susiprotėjo atsinešti savo tapytus paveikslus ir juos pakabinti klasėje. Jo slenkantys akiniai ir egzistenciniai klausimai: „Vaikeli, ar tau tos fizikos reikės?“, – visuomet priversdavo susimąstyti apie traukos dėsnį laikantį tave jo pamokose.

Direkorės Sigitos Būdvytienės rengiamų penktadienio „liniuočių“ pradėdavom laukti jau nuo pirmadienio. Juokinga būdavo iki ašarų ir kažkodėl visai negėda. Juk žmonės, kurie neklysta (čia suaugusiųjų versija) arba nepokštauja (čia jau mūsų versija), neįgauna reikiamos patirties.

Apie mamas, net jei jos yra mokytojos, nutylėti negalima. Štai man visuomet patikdavo, kad mano mama daug sportuoja – namų darbų netikrina ir jų neužduoda. Kadangi situacijų buvo visokių, jos savigynos judesiukai visuomet praversdavo.

3. Linksmiausias įvykis, nutikęs mokykloje

Dėl suprantamų cenzūros priežasčių smagiausias įvykys liks tik mano ir klasės draugų atmintyje, bet yra ir tokių pokštų, kuriuos galima drąsiai pasakoti.

Gal septintoje, o gal aštuntoje klasėje susilažinau su klasės drauge Audrone ir lažybas gėdingai pralošiau. Susitarimas buvo toks: jei pralaimi, draugė tave papuošia ir turi sėdėti visas „gražus“ pamokose. Maža to, negali niekam prasitarti, kodėl tu taip atrodai.

Tą rytą į mokyklą mama mane išleido apsirengusią tvarkingai, bet vėliau pati atbėgo pažiūrėti, kaip atrodau. Mano draugė Audronė pasiūlė man raudoną trumpą suknelę su baltais žirniukais, iš klasės draugės Dovilės pasiskolino bordo spalvos lakinius aukštakulnius, parišo salotinės spalvos šaliką, akis išdažė visomis vaivorykštės spalvomis ir dar liepė susirišti palmę ant galvos. Įžengus į mokyklą, visi pradėjo juoktis. Buvo net tokių, kurie bandė mane fotografuoti. Per auklėtojos, kuri dėstė lietuvių kalbą, pamoką ji niekaip negalėjo suprasti, kodėl aš visą laiką kikenu ir pasakė: „Jei jau pasipuošei kaip į balių, nesimaivyk prieš kitus“. Turbūt supratot, kad aš jai atrodžiau labai graži.

4. Patriotas tai….

Patriotas – tai žmogus, kuris tobulėja. Būdamas geru, išsilavinusiu, tvarkingu žmogumi jis automatiškai tampa pavyzdingu piliečiu.

5. Lietuva po 10,20 metų

Rojus išsiilgusiems ramaus ir jaukaus gyvenimo.

5. Įgyta profesija

Vilniaus universitete baigiau žurnalistikos studijas.

6. Dabartinė veikla, pasiekimai

Dirbau dienraštyje „Verslo žinios“, kompanijoje „Be Tabu ir Ko“, laidose „Paparacai“ ir „Top 10“.

Su kompanija „TV Europa“ teko kurti dokumentinį filmą apie Ignalinos atominę jėgainę.

„Lietuvos ryto“ televizijoje sukūriau įvaizdines vinjetes, darbavausi „Lietuvos ryto“ televizijos žinių tarnyboje.

Dirbau prie realybės dienoraščio „Iššūkis Mis Lietuva“.

Taip pat buvau „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Super L.T.“ prodiusere ir portalo www.superlt.lt redaktore.

Šiuo metu ruošiu naujus projektus ir vystau internetinį Superlt.lt puslapį.

7. Palinkėjimas Lieporių gimnazijos bendruomenei

Niekada nenustokite mokytis, net jei Jums bus šimtas metų!

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku