Pradinis Metraštis 2016-04-21 Lieporių gimnazistai – MMKL čempionai

2016-04-21 Lieporių gimnazistai – MMKL čempionai

: admin

Lieporių gimnazijoje krepšinis- viena mėgstamiausių sporto šakų. Kasmet vyksta turnyrai, skirti buvusio direktoriaus A. Miltenio garbei ir atminimui ir sutraukiantys gausybę dalyvių ir žiūrovų. Nenuostabu, kad gimnazijos komanda šiais mokslo metais pateko į Šiaulių miesto Moksleivių mėgėjų krepšinio lygos finalą. Lieporių gimnazistai, vadovaujami trenerio ir gimnazijos kūno kultūros mokytojo Dainiaus Bertulio, nugalėjo Šiaulių universiteto ir Didždvario gimnazijų komandas. Finalinėse rungtynėse laukia S. Šalkauskio gimnazijos komanda, o žaidžiama iki trijų pergalių.

Pirmosios varžybos vyko Lieporių gimnazijoje ir labiau pasisekė mūsiškiams- jie pasiekė pergalę rezultatu 55:50. Antrosios rungtynės buvo žaidžiamos irgi Lieporiuose, tik šįkart jos sukėlė daug įtampos ir emocijų- iki pabaigos likus penkioms minutėms, šeimininkai atsiliko trylikos taškų skirtumu. Palaikomi aistringų sirgalių ir paraginti trenerio, žaidėjai susikaupė ir varžybos baigėsi rezultatu 61:57 lieporiškių naudai. Trečiosios rungtynės vyko S. Šalkauskio gimnazijoje ir Lieporių gimnazistams tapo lemiamomis – jie iškovojo trečiąją pergalę ir tapo MMKL čempionais.

Sveikiname šauniuosius gimnazijos sportininkus ir jų trenerį Dainių Bertulį bei linkime, kad iškovota čempionų taurė iš gimnazijos niekada kitur neiškeliautų.

Rita Norkutė, Aida Šliažienė, Lieporių gimnazijos mokytojos

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku