Pradinis Metraštis 2016-05-31 Lieporių gimnazijoje- ,,Kelionių gidas“

2016-05-31 Lieporių gimnazijoje- ,,Kelionių gidas“

: admin

Lieporių gimnazija turi tradiciją, kad trečios klasės gimnazistai rašo metinį darbą. Tai savotiška repeticija prieš studijas aukštojoje mokykloje, kai teks atlikti nemažai tiriamųjų darbų. Sritį jie gali rinktis pagal savo pomėgius ir poreikius: gamtos ar tikslieji mokslai, menai, humanitarinė sritis ir t.t. Smagiausia, kai darbas sutampa su pomėgiu, tada, kaip sakoma, beveik nesijaučia, kad reikia dirbti. Taip atsitiko trečiokei gimnazistei Karolinai Višinskytei, pristačiusiai vadybos projektinį darbą ,,Kelionių gidas“ ir gimnazijoje atidariusiai fotografijų parodą.

Pasak parodos autorės K. Višinskytės, ji turėjusi tikslą įprasminti kelionių įspūdžius fotodarbų parodoje ,,Kelionių retrospektyva“. Tai nuotraukos iš keturių šalių- Indijos, Graikijos, Turkijos ir Prancūzijos. Kaip teigia autorė, galbūt paroda įkvėps ir gimnazijos bendruomenės narius daugiau keliauti ir pamatyti pasaulį, kuriame gyvename, be to, tobulinami kalbiniai įgūdžiai, plečiamas akiratis, platėja tolerancijos ribos, nes kiekviena šalis be galo skirtinga, tenka susipažinti su jos kultūra, religija. Gimnazistės darbais ir pirmąją paroda džiaugėsi ir darbo vadovė Reda Šteimantienė. Gimnazijos direktorė S. Malinauskienė sveikindama linkėjo, kad pirmieji darbai būtų postūmis tolesnei kūrybinei veiklai. Karoliną labiausiai sujaudino auklėtojos ir bendraklasių sveikinimas- tokio palaikymo nesitikėjo.
Gimnazijos bendruomenė sveikindama Karoliną linki prisiminti šiuos H. Belio žodžius: ,,Žmogus nustoja būti menininku ne tuomet, kai jis sukuria menkavertį kūrinį, o tą akimirką, kai jis pradeda bijoti bet kokios rizikos.“

Rita Norkutė, Aida Šliažienė, Lieporių gimnazijos mokytojos

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku