Pradinis Metraštis Artėjant Žemės dienai – trys naujos parodos

Artėjant Žemės dienai – trys naujos parodos

: admin

,,Gebėjimas kurti – tai didžiausia dovana, kurią gamta apdovanojo žmogų be galo ilgoje evoliucijoje“, – sakė V. Engelgartas. Šia dovana pasinaudojo Šiaulių Lieporių gimnazijos II a klasės mokinės Emilija Stankutė ir Vestina Bertašiūnaitė. Merginos gimnazijos bendruomenei pristatė savo piešinių parodas.

Parodų atidarymo proga gimnazistes sveikinusi gimnazijos direktorė S. Malinauskienė džiaugėsi, kad gimnazijoje netrūksta kūrėjų, kurie savo darbais puošia gimnaziją. Dailės mokytoja Ž. Staškauskienė pastebėjo, kad merginos ne kalba, bet dirba. Džiaugėsi, kad neseniai Vestina Šiaulių miesto technologijų olimpiadoje laimėjo II vietą. Anot merginų klasės auklėtojos I. Dagienės, jos, turėdamos tą kūrybos dovaną, ieško ir dovanoja akimirkos džiaugsmą mums visiems. Klasės draugai, sveikindami bendraklases, žavėjosi Vestinos talentu, nes mergina piešti mokosi pati, ir Emilijos kūrybiniu keliu – jai ši paroda jau antroji.

Be to, gimnaziją papuošė dar viena paroda – fotografijų. Kadangi Lieporių gimnazija pripažinta tarptautiškiausia gimnazija, tad ir įspūdžių iš kelionių yra daug. Gražiausios, įdomiausios kelionių akimirkos, užfiksuotos nuotraukose, eksponuojamos bendruomenei.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku