Pradinis Metraštis Lieporių gimnazijoje vyko tarptautinė – praktinė konferencija ,,IKT naudojimas ugdymo procese“

Lieporių gimnazijoje vyko tarptautinė – praktinė konferencija ,,IKT naudojimas ugdymo procese“

: admin

Siekiant pedagogams suteikti galimybę pasikeisti informacija bei idėjomis apie tikslingą IKT naudojimą ugdymo procese, Šiaulių Lieporių gimnazijoje vyko tarptautinė – praktinė konferencija,, IKT naudojimas ugdymo procese“. Konferencijos metu ypatingas dėmesys buvo skiriamas inovatyviems metodams, IKT panaudojimui įvairiose pamokose.

Ugdymo skyriaus vedėjai Kristinai Ališauskaitei sveikinimo kalba atidarius plenarinį posėdį, dalyviai klausėsi ŠU doc. Dr. V. Žalio pranešimo ,,Menai ir informacinės technologijos XXI amžiuje“. Licėjaus mokytojas iš Lenkijos Jerzy Witkowski pristatė pranešimą ,, Discover GeoGebra“, o jo kolega Dominika Sidor – ,, Comics in formal and non-formal education“. Pranešėja iš Italijos, mokytoja Germana Catania skaitė pranešimą ,, Mobile Pedagogy in the 21st Century Classroom“. Apie integruoto ugdymo galimybes kalbėjo mokytojos Jurga Andriulienė ir Sigita Grikienė iš Šiaulių Salduvės progimnazijos. Simono Daukanto gimnazijos mokytoja Lolita Narbutienė pasidalino patirtimi, kaip IKT panaudoti per lietuvių kalbos pamokas. Scientix idėjas praktinėms veikloms aptarė Šiaulių ,,Romuvos“ gimnazijos mokytoja Nijolė Bružaitė. Apie kitokias matematikos pamokas pranešimą skaitė Didždvario gimnazijos mokytoja Rima Ernestienė. Įvairias virtualias priemones ir aplankus mokymuisi ir mokymo procesui nagrinėjo Lieporių gimnazijos mokytoja Jovita Navickienė. Suaugusiųjų mokyklos mokytojai A. Mickevičius, S. Lizdenienė ir L. Naimavičius pristatė pranešimą ,,Andragogus keliai veda į Romą ir Valensiją“.
Konferencijos dalyviai galėjo ne tik klausyti pranešimų, bet ir dalyvauti pamokose: „ Discover GeoGebra – a workshop“, ,,Going Online. Safer Internet“, ,,Active Learning Strategies in the Classroom“, ,,Interaktyvios lentos (Promethean) taikymo galimybės matematikos pamokoje“, ,, Google ,,Forms“ panaudojimas ugdymo procese“.

Konferencija – tai pasidalijimas patirtimi, įgyta vykdant projektus“INCLUDE“ (Ict, Non-formal Learning, Creativity and Life Skills. Universal Democracy for Entrepreneurship), „Adventurous Maths and Science“ bei mokytojų tobulinimosi projekto „IKT naudojimas ugdymo procese“ metu. Šių projektų vykdymo rezultatas – tai IKT įrankių panaudojimo ugdymo procese įgūdžiai, kurie sudaro sąlygas dirbti kūrybiškai ir inovatyviai įvairių dalykų pamokose ir kelia mokinių mokymosi motyvaciją.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Nuotraukos:
2018.03.06 Tarptautinė konferencija „IKT NAUDOJIMAS UGDYMO PROCESE“

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku