Pradinis Metraštis Atidaryta Mindaugo Žukausko vardo sporto aikštelė

Atidaryta Mindaugo Žukausko vardo sporto aikštelė

: admin

Šiaulių Lieporių gimnazijos stadione atidaryta Mindaugo Žukausko vardo lauko sporto aikštelė. Šioje aikštelėje galima žaisti i ir krepšinį, ir lauko tenisą. Tai pirma tokia universali aikštelė Šiaulių mieste.

Aikštelės, kurios įrengimą finansavo Šiaulių miesto savivaldybė, atidaryme dalyvavo visas būrys svečių. Šiaulių meras Arūnas Visockas džiaugėsi tokia aikštele, kurioje galės sportuoti ne tik Lieporių gimnazijos mokiniai, bet ir visi norintys mikrorajono gyventojai. Mero dovana – dėžė kamuoliui laikyti: pažaidus joje bus galima palikti kamuolį.

Treneris Antanas Sireika sakė, kad tokia aikštelėje, kurioje sumontuoti krepšinio stovai, aukšta tvora, apšvietimas, vaizdo stebėjimo sistema, aikštė padengta specialia gumos granulių danga, galima žaisti iki vėlumos. Šiaulių Lieporių gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė dėkojo savivaldybei už paramą ir pažadėjo pati užsivilkti sportinę aprangą. Aikštelę pašventino ir sutelkė bendrai maldai Šiaulių šventų apaštalų Petro ir Pauliaus katedros dekanas, klebonas, gimnazijos tikybos mokytojas Egidijus Venckus.

Europos čempionas, buvęs Lieporių gimnazijos mokinys Mindaugas Žukauskas prisiminė, kaip būdamas mokinys visus laisvą laiką praleisdavo krepšinio aikštelėje ir žaisdavo, kol nutrūkdavo lankas. Krepšininkas atidengė lentą, kurioje įrašyta, jog ši aikštelė pavadinta jo vardu.

Svečiai dalyvavo baudų mėtymo turnyre, kuriame išbandė rankos taiklumą, įteikė medalius Lieporių gimnazijos mokinių komandoms, užėmusioms prizines vietas A. Miltenio vardo krepšinio turnyre ir sužaidė draugiškas rungtynes su geriausiais Lieporių gimnazijos krepšininkais.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė


Spaudoje:
LRytas.lt apie aikštelės atidarymą >>>

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku