Pradinis Metraštis Lieporių gimnazijos bendruomenė – „Lieporių jūroje“

Lieporių gimnazijos bendruomenė – „Lieporių jūroje“

: admin

Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais, prasiskleidus kaštonų žiedams ir kvepiant alyvoms, Lieporių gimnazijos bendruomenė susirinko į tradicinę šventę. Šiemet šventė išsiskyrė tuo, kad turėjo savo temą- ,,Jūra“. Renginio pradžioje gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė pasveikino visus susirinkusius, palinkėjo malonių ir džiaugsmingų akimirkų bei aktyviai praleisti laiką. Renginio vedantieji, žavūs piratė ir piratas, pažadėjo šventės dalyvius nuplukdyti į neįprasčiausias vietas, supažindinti su salų gyventojais. Šventėje išsidėsčiusios buvo net keletas salų- žvejų, sporto, dailės, muzikos ir šokio, o jų vadai kvietė atlikti įvairias užduotis. Klasių komandos varžėsi, kuri sumaniausia, greičiausia, linksmiausia, ir pateikė atliktą namų darbą- popieriaus lape parašytą užduotį, kurią reikės atlikti kitų metų šventėje, o visos užduotys savo eilės lauks stiklainyje, kurį ,,užkonservavo“ gimnazijos direktorė.

Šventės dalyvius linksmino gimnazijos roko grupė ,,Iš oro“, scenoje pasirodė mišrūs duetai: mokiniai su tėveliais arba mokytojais, arba savo šeimų nariais. Į linksmą šokio sūkurį visus įtraukė gimnazijos šokių mokytojas Algimantas Arlauskas su savo vadovaujamais šokėjais. Norintieji galėjo paskanauti skanios žuvienės. Šventės pabaigoje laukė svarbiausia rungtis- saloje paslėpto lobio (gimnazijos simbolio Lieporiuko)  ieškojimas. Suradusiojo laukė prizas.

Vakaro šešėliams ėmus kristi ant Lieporių liepų, visi skirstėsi namo tarsi pabuvę vienoje didelėje šeimoje. Pasak renginio vedėjų, Lieporių ,,vandenynas“ didelis ir galingas, todėl tikimasi, kad ir kitais metais į jį ,,suplauks“ ne mažiau dalyvių nei šiemet.

Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku