Pradinis Metraštis Įsitrauk į veiklą  ir gyvensi kitaip

Įsitrauk į veiklą  ir gyvensi kitaip

: admin

Lieporių gimnazijoje vyko „Veiksmo savaitė be patyčių“, kurioje gimnazistams buvo organizuotos įvairios veiklos. ,,Sniego gniūžtės“ komanda organizavo akcijas ,,Padovanok šypseną“ ir ,,Apkabink penkis kartus“,  vyko aktyvios diskusijos „Sėkmės ir pozityvumo link“, buvo žiūrimi ir aptariami filmai, I-II klasių gimnazistai dalyvavo popietėje ,,Bendravimas kitaip“. Daugiausia dėmesio sulaukė „Disko naktis‘17“, kurią organizavo Mokinių taryba. Renginyje dalyvavo 54 mokiniai. Džiugu, kad turėjome svečių iš Šiaulių Gegužių progimnazijos ir taip pat atstovą iš Lietuvos Moksleivių sąjungos. Garbingas svečias iš Kauno Juozas Valčiukas vedė paskaitą apie motyvaciją ir labai sužavėjo dalyvius savo kalba. Vėliau atvyko Darius Marcinkus, šiauliečių šokių grupės „Extreme“ vadovas, kuris savo šokių judesiais nustebino ne vieną, be  to, ir kitus mokė šių judesių.

Vėliau mokiniai, suskirstę į grupes, dalyvavo kitose veiklose: protmūšyje, orientaciniame žaidime. Nugalėtojai buvo apdovanoti prizais. Vienas pagrindinių prizų- kvietimai į filmą. Džiaugiamės, kad mielai mūsų renginį sutiko paremti „Forum cinemas“ ir „Atlantis cinemas“. Taip pat turėjom kitų įvairių prizų.

Pasibaigus darbui grupėmis, vyko įvairios veiklos: tinklinio turnyras, diskoteka, karaokė, žaistas biliardas, norintys galėjo ilsėtis. Turėjome nuotraukų sieną, pageidaujantys  galėjo fotografuotis ir gauti prizą už originalumą.

Organizatoriai labai džiaugiasi, jog nepagailėjote laiko , dalyvavote, tikimės, kad renginys pavyko ir lauksime Jūsų kitais metais!

Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku