Pradinis Metraštis Konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę?“

Konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę?“

: admin

Tradiciškai  jau 22 – ąjį kartą Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ir Švietimo ir mokslo ministerijos skelbia konkursą „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“. Jame dalyvauti kviečiami 9-12 klasių moksleiviai, kurie domisi Lietuvos gynybos ir saugumo politika, Lietuvos kariuomene, jos istorija. Kovo 29-31 d. įvairiose Lietuvos mokyklose vyko antrasis konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ etapas, kuriame dalyvavo daugiau nei  200 mokinių. Dalyviai  sprendė testą.

Šiaulių miesto ir rajono moksleiviai kovo 30 d. rinkosi į  Šiaulių Lieporių gimnaziją. Tai buvo Lieporių, J. Janonio, S. Daukanto, Romuvos gimnazijų bei  Šiaulių rajono  Bubių mokyklos atstovai. Antrąjį etapą vedė KASP Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės pėstininkų kuopos vadas kapitonas Edvinas Kančas. Lieporių gimnazijai atstovavo  Rugilė Stankevičiūtė, Domantas Mikalauskas ir Dovydas Puidokas.

Balandžio 4 d. paaiškėjo antrojo etapo nugalėtojai, kurie pateko į finalinį etapą. Džiaugiamės, kad į finalą pateko mūsų gimnazijos mokinys Dovydas Puidokas. Linkime jam sėkmės balandžio 20 d. Vilniuje, kur dėl prizinių vietų varžysis su 30 geriausiai testą išsprendusių mokinių.

Lieporių gimnazijos mokytoja Irena Dagienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku