Pradinis Metraštis Kalba – langas į platųjį pasaulį

Kalba – langas į platųjį pasaulį

: admin

Lieporių gimnazijoje vyko jau tradicine tapusi užsienio kalbų popietė ,,Mokykis, žaisk, daryk užsienio kalba”, kurioje dalyvavo ne tik šeimininkai lieporiečiai, bet ir sulaukta svečių iš Gytarių, ,,Rasos”, Zoknių, progimnazijų. Gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė, sveikindama visus susirinkusiuosius, pasidžiaugė gražiu mokyklų bendradarbiavimu ir mokinių noru mokėti kuo daugiau užsienio kalbų- tai vartai į platųjį pasaulį.

Renginio vedantieji su dalyviais sveikinosi keletu kalbų- anglų, rusų, vokiečių, prancūzų, italų – tomis kalbomis, kurių mokomasi Lieporių gimnazijoje. Susirinkusiuosius pasveikino ir Lieporių gimnazijos šokių kolektyvas (vad. A. Arlauskas), atlikęs škotų liaudies šokį, savo dainas užsienio kalbomis dalyviams skyrė ir muzikos mokytoja Aurelija Meškauskienė bei trečiokė gimnazistė Gabija Petrauskaitė. Kai komandos prisistatė ir susipažino, prasidėjo varžytuvės. Atsakinėjant į klausimus reikėjo ne tik žinių, bet ir gebėjimo kūrybiškai išsisukti iš situacijos. Prireikė ir sporto įgūdžių- užduotis ,,Labirintas“ reikalavo surasti gimnazijoje aštuonis kabinetus, kiekviename jų rasti po žodį ir iš jų sudėti patarlę. Atmintį pamankštinti teko ant didelio popieriaus lapo per penkias minutes surašant kuo daugiau įvairių kalbų žodžių bei atsakinėjant į klausimus apie kompiuterinius žaidimus.

Renginio pabaigoje komandos apdovanotos prizais, pasidžiaugta moksleivių entuziazmu ir noru kuo daugiau išmokti, o kalbų mokėjimas tam tik padeda. Be to, Lieporių gimnazijoje užsienio kalbų mokymuisi ir vartojimui yra kuo puikiausios galimybės- tai tarptautiškiausia mokykla visoje Lietuvoje, o gimnazistai dalyvaudami projektų veikloje gali tobulinti užsienio kalbos vartojimo įgūdžius.

Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku