Pradinis Metraštis Konferencijoje – Lieporių gimnazijos bendruomenė

Konferencijoje – Lieporių gimnazijos bendruomenė

: admin

Šiaulių Lieporių gimnazijoje vyko tradicinė bendruomenės konferencija. Šio, jau penkioliktą kartą vykusio renginio tema- ,,Bendruomenės įtaka mokinio ūgčiai“. Konferencijos dalyvius daina pasveikino ir gero darbo palinkėjo Kalėdų nykštukais persirengę gimnazijos gitaristų ansamblio nariai, vadovaujami muzikos mokytojo Ramūno Mikalausko.

Konferencijos pradžioje kalbėjusi gimnazijos direktorė S. Malinauskienė pasidžiaugė, kad visos bendruomenės dėka gimnazija gražėja- įrengtos poilsio ir laisvalaikio erdvės, šalia jau esančių atsiranda naujų edukacinių erdvių, padaryta daug kitų reikalingų darbų. Džiugu, kad gimnazijoje vykdomi net šeši tarptautiniai projektai, moksleivių ir mokytojų grupės jau lankėsi Portugalijoje, Ispanijoje, Italijoje, Turkijoje, Lenkijoje, artimiausiu metu numatomos išvykos į Kiprą ir Graikiją.

Mokinių tarybos atstovai pristatė tarybos veiklą ir darbus. Kalbėjusieji pasidžiaugė, kad ne tik organizuota nemažai renginių, bet ir atlikta gerų darbų- tvarkyta gimnazijos ir mikrorajono aplinka, rūpintasi beglobiais gyvūnais.

Dirbdami grupėse konferencijos dalyviai išskyrė stipriąsias gimnazijos sritis – gimnazistų pilietiškumas ugdomas ne tik pamokose, renginiuose, bet ir skautų bei ,,Misija- Pilietis“ būreliuose, nuolat vyksta renginiai, skirti karjeros planavimui, vykdoma projektinė veikla, gimnazijoje yra pakankamai galimybių sportuoti. Kaip galimybę įvardijo tikslingesnį edukacinių erdvių panaudojimą mokymuisi, galbūt būtų galima daugiau užduočių skirti virtualioje erdvėje.

C. W. Wendte yra pasakęs, jog gyvenimo sėkmę lydi ne tik gebėjimas, galimybės, bet ir susitelkimas bei atkaklumas Džiaugiamės, kad Šiaulių Lieporių gimnazijos bendruomenė visada randa laiko pabūti kartu- pasidžiaugti sėkmėmis, ieškoti nesėkmių priežasčių, planuoti ateitį- veikti išvien.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku