Pradinis Metraštis Lieporių gimnazijoje – apie Lietuvos kariuomenę

Lieporių gimnazijoje – apie Lietuvos kariuomenę

: admin

Lieporių gimnazijoje vyko Lietuvos kariuomenės dienos minėjimas ,,Mes stiprūs, kai esame kartu“. Minėjime dalyvavo ir moksleiviai bei mokytojai iš Gegužių, Gytarių, Dainų, ,,Sandoros“ ir ,,Rasos“ progimnazijų. Visus susirinkusiuosius pasveikino gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė, kuri pasidžiaugė augančia jaunąja pilietiška karta, ir palinkėjo visiems gerai, aktyviai ir naudingai praleisti laiką.

Su Lietuvos kariuomenės istorija supažindino Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6 rinktinės seržantas, Lieporių gimnazijos technologijų mokytojas Darius Dirvelis. Mokytojas Darius Dirvelis vadovauja ir gimnazijos neformalaus ugdymo būreliui ,,Misija- pilietis“, kurios nariai pristatė savo veiklą: pasakojo apie išgyvenimą gamtoje, pilietines ir patriotines akcijas, kuriose dalyvauta, bei savanorystę. Pasigirti iš tikrųjų yra kuo: būrelio nariai dalyvauja įvairiuose žygiuose, kuriuose net tik ugdo fizinę ištvermę, bet ir susipažįsta su krašto istorija gyvai, mokosi gyventi ekstremaliomis sąlygomis, lankosi gyvūnų globos namuose ir padeda rūpintis beglobiais gyvūnais bei randa daug kitos įdomios ir įvairios veiklos. Kaip ir kasmet minint Lietuvos kariuomenės dieną, taip ir šįmet gimnazijoje vykusio renginio metu moksleiviai dalyvavo šaudymo varžybose, ieškojo lobio, žaidė žaidimą ,,Chaosas“, išmoko rišti kareiviškus mazgus, skanavo kareiviškos košės.

Kalbinti renginyje dalyvavę moksleiviai pasidžiaugė ne tik aktyviai ir įdomiai praleidę laiką, bet ir ne vienas susimąstė apie karjeros galimybes Lietuvos kariuomenėje. Džiaugiamės pilietišku jaunimu, nes, pasak sociologo ir publicisto R. Grigo, žmogus turi gyventi žinodamas, kad gyvena ne tik sau ar savo šeimai, bet ir kitiems-visam kraštui.

Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku