Pradinis Metraštis Lieporių gimnazijoje – naujausios technologijos praktiškai

Lieporių gimnazijoje – naujausios technologijos praktiškai

: admin

Lieporių gimnazijos gamtos mokslų ir matematikos mokytojai kartu su bendradarbiaujančių Gegužių, Gytarių, Ragainės ir ,,Rasos“ progimnazijų mokiniais bei mokytojais dalyvavo užsiėmimuose, kuriuose žinias, įgytas per pamokas, bandė pritaikyti praktiškai. Integruotose biologijos ir chemijos pamokose gimnazijos Gamtos mokslų laboratorijoje iš turimų produktų gamino veido kremą. Moksleiviai liko patenkinti ne tik darbo procesu, bet ir pačiu rezultatu – galbūt ir namie pavyks tai pakartoti.

Daugiausia dėmesio sulaukė ,,Inžinerijos šou“, kuriame moksleiviai jėgas išbandyti galėjo pasiskirstę į komandas. Pirmiausia dalyviams reikėjo atlikti užduotį virtualioje erdvėje- pastatyti tiltą. Pergalė laukė tos komandos, kuri, panaudodama kuo mažiau resursų, sugebėjo pastatyti tvirčiausią tiltą. Antroji praktinė užduotis buvo dar linksmesnė ir įdomesnė- iš makaronų ir klijų reikėjo padaryti tiltą su turėklais. Laimėjo ta komanda, kurios iš makaronų sukonstruotas tiltas atlaikė didesnį svorį. Susidomėję inžineriniais dalykais ar norintys kažką daugiau sužinoti galėjo drąsiai klausti Lieporių gimnazijoje inžinerijos dalyką dėstančio mokytojo Remigijaus Pozniakovo, kuris šiemet pateko į inovatyviausių fizikos mokytojų Lietuvoje trejetuką.

Džiaugiamės moksleivių žingeidimu ir tikime, kad pirmosios žinios apie inžinerijos technologijas įkvėps tolesniems atradimams.

Rita Norkutė, Aida Šliažienė, Lieporių gimnazijos mokytojos

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku