Pradinis Metraštis Lieporių gimnazijoje – kraujo donorų rekordas

Lieporių gimnazijoje – kraujo donorų rekordas

: admin

Vieno donoro kraujas gali išgelbėti tris gyvybes, tai kiek gyvybių gali išgelbėti visa bendruomenė?

Šiaulių Lieporių gimnazijoje jau trečius metus organizuojama kraujo donorystės akcija „Aš ir tu – vieno kraujo“. Joje gausiai dalyvauja vyresniųjų klasių mokiniai, mokytojai. Pasak mokinių, duoti kraujo – tai pilietiškumo pareiga, prasmingas poelgis, nes taip padedama žmonėms.

Donorų organizatorė, slaugytoja Inga Krivickienė džiaugėsi, kad gimnazistai labai geranoriški, sąmoningi. Anot medikės, auga labai graži karta. Šiauliuose tik Lieporių ir dar vienoje gimnazijoje ne tik mokiniai ir mokytojai, bet ir vadovai duoda kraują. Neatlygintinai kraujo davė Lieporių gimnazijos direktorė S. Malinauskienė.

Gimnazijoje donorystės akciją organizuojanti ugdymo skyriaus vedėja, biologijos mokytoja Kristina Ališauskaitė neatlygintinai kraujo duoda net 10 metų. Mokytoją tapti kraujo donore paskatino jos tėvelis, pats buvęs donoru. Pasak jos, duoti kraujo – pats kilniausias darbas. Turėdami gražių pavyzdžių Lieporių gimnazistai sumušė absoliutų kraujo donorų rekordą Šiaulių mieste. Neatlygintinai kraujo davė net 48 moksleiviai ir 5 mokytojai.

Neatlygintinai kraujo davę mokiniai apdovanoto kvietimu į kino filmą, šokoladu, o davusiems kraujo pirmą kartą įteiktas donoro pažymėjimas.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku