Pradinis Metraštis Lieporių gimnazijoje- krepšinio turnyras M. Žukausko taurei laimėti

Lieporių gimnazijoje- krepšinio turnyras M. Žukausko taurei laimėti

: admin

Lieporių gimnazijoje nemažai dėmesio skiriama sveikai gyvensenai propaguoti – organizuojami įvairūs sveikatinimo renginiai, akcijos, tokios, kaip ,,Sveikatos obuolys“ ar ,,Dviratukas“, ,,Rudens krosas“, gimnazistai jėgas gali išbandyti futbolo, krepšinio ir tinklinio varžybose. Šį kartą vyko krepšinio turnyras 3X3, skirtas žinomo krepšininko, Europos čempiono Mindaugo Žukausko taurei laimėti. Džiugu, kad buvęs Lieporių gimnazijos auklėtinis prisideda prie jaunosios kartos skatinimo laisvalaikį leisti aktyviai.

Krepšinio turnyrą organizavo Lieporių gimnazijos kūno kultūros mokytojai, krepšinio treneriai Dainius Bertulis ir Robertas Stankevičius. Dėl galimybės iškovoti taurę rungėsi komandos iš Gytarių, Gegužių, ,,Sandoros“, Salduvės, Dainų, ,,Rasos“ progimnazijų. Komandos buvo suskirstytos į A ir B pogrupius, rungėsi tarpusavyje, vėliau susitiko pogrupių nugalėtojai. Taikliausi ir geriausiai mokantys žaisti krepšinį pasirodė Gytarių progimnazijos atstovai, treniruojami kūno kultūros mokytojo Antano Ramanausko. Jiems atiteko ir M. Žukausko taurė. Antri liko Gegužių progimnazijos jaunieji krepšininkai, treti- ,,Sandoros“ progimnazijos atstovai. Dalyviams padėkota, įteikti atminimo medaliai.

Sveikindami nugalėtojus ir dalyvius linkime, kad turnyras būtų paskata toliau sportuoti ir siekti pergalių- tam turėtų įkvėpti ir buvusio lieporiečio, krepšininko Mindaugo Žukausko pavyzdys.

Rita Norkutė, Aida Šlaižienė, Lieporių gimnazijos mokytojos

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku