Pradinis Metraštis Lieporių gimnazijoje – „Sveikatos gūsis”

Lieporių gimnazijoje – „Sveikatos gūsis”

: admin

Nuo seno sakoma, kad sveikata- brangiausias turtas, todėl ja rūpintis reikia pratintis nuo mažens. Nemažą vaidmenį ugdant sveikos gyvensenos įgūdžius atlieka ir mokykla, o vienas iš būdų- įvairūs renginiai. Lieporių gimnazijoje vyko protmūšis ,,Sveikatos gūsis“, kurį organizavo gamtos mokslų metodinė grupė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Edita Banevičienė. Renginiu siekta ne tik skatinti mokinių domėjimąsi sveika gyvensena ir gamtos mokslais, bet ir ugdyti gebėjimą aktyviai mąstyti, tobulinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, be to, tai puikus būdas įtvirtinti turimas žinias ir sužinoti kažką nauja.

Protmūšyje, be šeimininkų, dalyvavo po vieną komandą iš Gegužių, ,,Rasos“ ir ,,Sandoros“ progimnazijų, o Ragainės progimnazijai atstovavo net dvi komandos. Renginį vedė Lieporių gimnazijos fizikos mokytojas Remigijus Pozniakovas. Klausimai buvo pakankamai sukti, kartais tikrai sudėtingi, net mokytojams teko gerokai pasukti galvą, pavyzdžiui, ar žinote, kokį vandenį kaip kraujo pakaitalą Antrojo pasaulinio karo metu naudojo kai kurie chirurgai arba kam tropinės Afrikos gyventojai vaikščiodami naktį prie kojų prisiriša maišelius su vabzdžiais? Nors ne visiems pavyko atsakyti, kad stipriausias žmogaus raumuo yra liežuvis, bet džiugu, kad renginys dalyviams suteikė teigiamų emocijų, padėjo suvokti ryšį tarp atskirų gamtos mokslų, be to, susirasta ir naujų draugų.

Sumaniausi ,,Sveikatos gūsio“ dalyviai pasirodė esantys ir nugalėtojais tapo ,,Sandoros“ progimnazijos atstovai, antri liko svečiai iš Ragainės, treti- iš Gegužių progimnazijos. Visus pasveikino Lieporių gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ugdymui, fizikos mokytojas Saulius Urbas, o diplomus, padėkas ir atminimo dovanėles įteikė gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė.

Sveikiname nugalėtojus ir dalyvius ir visiems linkime sveikatos, šviesos ir šilumos niūrų rudenį.

Rita Norkutė, Aida Šliažienė, Lieporių gimnazijos mokytojos

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku