Pradinis Metraštis Lieporių gimnazijoje – „Mažo pasaulio dideli stebuklai“

Lieporių gimnazijoje – „Mažo pasaulio dideli stebuklai“

: admin

Visi lekiam, skubam – toks laikmetis. Retai pakeliam akis į skrendantį paukštį, dar rečiau nuleidžiam jas, kad pasigėrėtumėm gėlės žiedu.

Pajusti akimirkos grožį, ugdyti pastabumą, suvokti formų ir struktūrų įvairovę Šiaulių Lieporių gimnazijos II C klasės mokiniams padėjo Šiaulių universiteto dailės ir dizaino specialybės IV kurso studentė Laima Molytė – Visockienė. Gimnazijoje atidaryta nauja jos kuruojama paroda „Mažo pasaulio dideli stebuklai“.

Parodos atidaryme dalyvavęs gimnazijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Urbas džiaugėsi ne tik nauja paroda, bet ir II C klasės mokiniais, kuriems ši paroda pirma, o gera pradžia – pusė darbo. Darbų autoriai, gimnazijos antrokai, dėkodami kuratorei už pagalbą rengiant parodą, linkėjo jai kūrybinio įkvėpimo, naujų įdomių idėjų.

Pasak L. Molytės – Visockienės, buvo siekta maksimalaus gyvos gamtos potyrio, todėl rėmeliams gaminti pasirinktos minimaliai apdorotos vytelės, o augmenijos ir natūralios medienos sintezė nukelia ten, kur žmogus – neatsiejama gamtos dalis.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku