Pradinis Metraštis Lieporių gimnazijoje – mokslo metų atidarymo šventė

Lieporių gimnazijoje – mokslo metų atidarymo šventė

: admin

Nerūpestingą laiką keičia prasmingos mokyklinės dienos, tad Lieporių gimnazijos bendruomenė rinkosi į naujų mokslo metų atidarymo šventę. Skambant gimnazijos himnui į aikštę iškilmingai suėjo abiturientai, pasipuošę mantijomis. Sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė, kuri linkėjo visiems prasmingo laiko mokykloje.
Šventės metu buvo pakelta gimnazijos vėliava, pristatyti klasių auklėtojai, pasidžiaugta gausiu pirmokų būriu. Muzikinį sveikinimą dovanojo mokytojų Eugenijaus Andrulio ir Aurelijos Meškauskienės duetas.

Pasveikinti su naujais mokslo metais atvyko Šiaulių miesto vicemeras Justinas Sartauskas, kuris džiaugėsi puikiais gimnazijos rezultatais ir linkėjo gerų metų. Sveikinimo žodį visų abiturientų vardu tarė Gustė ir Gabija. Su nauja pradžia visus sveikino ir gimnazijos mokinių taryba.

Dar ilgai klasėse netilo šurmulys, gimnazistai bendravo su klasių auklėtojais, mokytojais. Nauji mokslo metai pradėti – laukia ir mokslo pažinimo džiaugsmai , ir draugai, ir prasminga veikla.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A.Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku