Pradinis Metraštis Lieporių gimnazijos naujokų krikštas

Lieporių gimnazijos naujokų krikštas

: admin

Šiaulių Lieporių gimnazijos bendruomenė, laikydamasi tradicijų, patiems jauniausiems gimnazistams, t.y. pirmokams, surengė krikštynas.

Gražų ir saulėtą rugsėjo rytą ,,krikštatėviai“ antrokai pirmokus gimnazistus išrikiavo gimnazijos kiemelyje. Direktorė Sigita Malinauskienė linkėjo kuo greičiau įsilieti į bendruomenės gyvenimą, susirasti naujų draugų, širdžiai mielos veiklos ir kad gimnazija taptų lyg antraisiais namais. Pasak antrokų, tik įveikę jiems skirtus išbandymus, pirmokai galės jaustis tikrais lieporiečiais. Pirmiausia, kaip ir dera iš ryto, reikėjo atlikti mankštą ir ne bet kaip, o pataikant į muzikos ritmą. Pamankštinę raumenis, mokėsi giedoti gimnazijos himną. Pirmokams buvo pažadėta- kol tinkamai to nepadarys, į Dengtiltį nė vienas autobusas nepajudės. Pabaigoje jauniausieji gimnazistai prisiekė į pamokas eiti su šypsena, stropiai mokytis, gerbti ir mylėti visą bendruomenę, tausoti gimnaziją ir jos aplinką, o svarbiausia- padėti vienas kitam, kol paskutinis skambutis išskirs. Kiekvienai klasei įteikti ,,Krikšto sertifikatai“, liudijantys apie tapimą tikrais lieporiečiais..

Išbandymai tęsėsi Kurtuvėnų regioninio parko teritorijoje esančiame Dengtiltyje. Pirmiausia visos klasės įsirengė poilsiavietes, prisistatė ir pradėjo žaidimus bei varžybas. Daugiausia jėgų pareikalavo ir smagiausių emocijų sukėlė užduotis, kai per upę lynu teko perkelti bendraklasį. Visi jėgas išbandė traukdami virvę. Savo gebėjimus demonstravo ir prie jų prisijungti kvietė ir gimnazijoje veikiančio neformalaus ugdymo būrelio ,,Misija- Pilietis“ komanda.

Puikus vasarą primenantis oras, gera nuotaika, draugiška kompanija, daugybė įspūdžių, ant laužo kepamos dešrelės turbūt ilgam įsimins pirmokams kaip gera pradžia, žadanti daug įdomios veiklos, iššūkių, naujų pažinčių. Lieporių gimnazijos bendruomenė mokslo metus pradeda susitelkusi ir vieninga.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku