Pradinis Metraštis Lieporiuose Vasario 16-oji paminėta dainomis

Lieporiuose Vasario 16-oji paminėta dainomis

: admin

Vasario 16-osios šventė Šiaulių Lieporių gimnazijoje visuomet minima netradiciškai. Šįkart Laisvės šventė paminėta dainomis. Prie „Menininkų suolelio” susirinkę atlikėjai dainas skyrė Lietuvai.

Visi kartu sugiedoję Lietuvos himną ir išklausę istorijos mokytojos Irenos Dagienės deklamuojamo B. Brazdžionio eilėraščio „Lietuvos laukai“, gimnazistai klausėsi ir kartu dainavo draugų atliekamas dainas.

I e klasės mokinė Simona Vaišvilaitė atliko dainą „Raudoni vakarai”, jai pianinu pritarė mokytoja A. Meškauskienė. Pirmokai Kristupas Juras ir Austėja Kazlauskytė pristatė kompoziciją apie partizanus. Trečios klasės gimnazistai Greta Trušytė ir Lukas Dumša sudainavo dainą „Broluži”.

Taip jau sutapo, kad Lietuvos nepriklausomybės diena ir Šv. Valentino diena kalendoriuje yra šalia, vadinasi, Tėvynė ir Meilė – neatsiejamos sąvokos. Rapolas Meškauskas ir Jorė Puzaraitė tai patvirtino atlikdami „Mortos dainą”. Gera dainuoti apie meilę ir negalvoti apie pavojus… Apie tai privertė susimąstyti Gabijos Kukanauskaitės ir Gedvilės Bezinaitės atliekama daina „Du lašai”, merginoms akomponavo Tajus Žukauskas.

ID klasės mokiniai nusprendė koncerte dalyvauti visi ir padedami muzikos mokytojos A. Meškauskienės išmoko ir atliko dainą „Gražiausios spalvos”. Gražiu finaliniu koncerto akcentu tapo bendra visų daina „Tai gražiai mane augino”, kuri suvienijo visų dalyvaujančių širdis.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku