Pradinis Metraštis Neabejingi istorijai varžėsi Lieporių gimnazijoje

Neabejingi istorijai varžėsi Lieporių gimnazijoje

: admin

Ciceronas sakė: „ Nežinosi istorijos – taip ir liksi kūdikiu.“

Šiaulių Lieporių gimnazijoje vyko ,,Istorijos protų karai”. Istorijos žinias panoro pasitikrinti ir renginyje dalyvavo Gegužių, Ragainės, Dainų, ,,Sandoros” progimnazijų ir Lieporių gimnazijos komandos. Viktorinoje mokiniams reikėjo atpažinti istorines asmenybes, spręsti klausimus, susijusius su Lietuvos ir Šiaulių istorija. Šis renginys buvo skirtas skatinti mokinius domėtis savo krašto ir mūsų valstybės istorija bei ugdyti pilietiškumo ir meilės savo tėvynei jausmą.

Viktoriną ,,Istorijos protų karai” laimėjo Ragainės progimnazijos komanda. Labai mažai nuo nugalėtojų atsiliko ,,Sandoros” ir Dainų progimnazijų komandos, tačiau tokioje atkaklioje kovoje, galima sakyti, nugalėjo visi, nes patirtis, įgyta renginio metu, didžiausia pergalė.

Pasak renginį organizavusio Lieporių gimnazijos istorijos mokytojo Mangirdo Šlapelio, patirtis yra didžiausia mokykla, ypač istorinė. O besivaržydami mokiniai ne tik gilina istorijos žinias, bet ir gerina komandinio darbo įgūdžius, ugdo kūrybiškumą bei smagiai leidžia laiką.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku