Pradinis Metraštis Paskutinis skambutis Lieporių gimnazijos abiturientams

Paskutinis skambutis Lieporių gimnazijos abiturientams

: admin

Gyvenimas jau taip sutvarkytas, kad laiko ratas sukasi nepaisydamas viruso, dėl pandemijos sulėtėjusio gyvenimo tempo… Abiturientai turbūt net nespėjo pajusti, kaip skambutis, auksaspalvį rudenį sukvietęs į klases, šiandien, žydintį pavasarį, kviesdamas į klasę nuskambėjo paskutinį kartą.

Gimnazija turi gražias Paskutinio skambučio šventės tradicijas, kurių, nepabijojusi pandemijos keliamų iššūkių, stengėsi laikytis. Ryte XLIV laidos abiturientai atvežė savo auklėtojus, juos pasitiko gimnazijos bendruomenė, laukė išpuošta mokykla, klasių auklėtojų kabinetai, kuriuose vyko paskutinės pamokos, ir auklėtojai, palydėdami į savarankišką gyvenimo kelią, dalijo jau paskutinius patarimus. Šventė tęsėsi gimnazijos kieme. Abiturientams sveikinimo žodį tarė direktorė Sigita Malinauskienė linkėdama visur ir visada nebijoti išlikti savimi bei gyventi taip, kaip norisi pačiam – tik taip galima pasiekti gyvenimo pilnatvę ir laimę. Nepasisekti negali, juk mokantis praleisti ketveri metai, be to, įkvepia ir gimnazijos moto ,,Ateitis priklauso tiems, kurie tiki svajonių išsipildymu“. Tėveliai taip pat abiturientams linkėjo sėkmės laikant egzaminus ir renkantis savąjį kelią. Abiturientai sušoko paskutinį mokyklinį valsą ir šventės proga pristatė savo kūrinį – filmą ,,Lieporių Brėmeno muzikantai“.

„Kai kažko labai stipriai užsimanai, visa Visata prisideda prie to, kad tavo troškimas išsipildytų“,- sakė P. Coelho. Linkime svajoti, džiaugtis gyvenimu ir siekti savo tikslų.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku