Pradinis Metraštis Žemės diena gimnazijoje

Žemės diena gimnazijoje

: admin

Lieporių gimnazijoje, kaip ir visame pasaulyje, paminėta Žemės diena. Šventės proga gimnazistams organizuotos įvairios veiklos. Pirmiausia mokiniai kūrė plakatą-logotipą ,,Aš –Žemės gyventojas“, kuriame parodė savo požiūrį į gamtos saugojimo problemas. Gimnazistams susidomėjimą sukėlė filmas ,,Antarktidos tyrimų stotis“ ir Vilniaus universiteto biomedicinos mokslų daktaro Vytauto Šliužo paskaita. Savo žinias, orientaciją ir sumanumą gimnazistai galėjo pasitikrinti dalyvaudami ,,Protų mūšyje“, o nugalėtojų laukė gimnazijos direktorės Sigitos Malinauskienės įsteigti prizai- gėlių sodinukai, kuriuos teks prižiūrėti klasių kolektyvams. Be to, vyko akcija ,,Gėlės gimnazijai“, kurios metu kiekviena klasė pasėjo gėlių, jas prižiūrės ir, sušilus orui, daigeliais papuoš gimnazijos aplinką.


Gimnazijos bendruomenę pakvietė ir Menininkų suolelis- vyko koncertas ,,Gražus pasaulis supa mus“, kuriame gimnazistai atliko ne tik gerai žinomus kūrinius, bet ir savo kūrybos dainas. ,,Sušildytas meniško žodžio, gal greičiau pavasaris ateis?“- retoriškai klausė renginio vedėjai. Nepabūgę žvarbaus oro, gimnazistai kartu su mokytojais atliko šokį, skirtą Žemei. Renginio pabaigoje neformalaus ugdymo būrelio ,,Misija- Pilietis“ nariai gimnazijos teritorijoje augančiuose medžiuose iškėlė inkilus grįžtantiems varnėnams.

,,Šitą žemę man likimas dovanojo“,- dainuoja mūsų kraštietis Gytis Paškevičius. Žemė- visų mūsų namai, todėl gerbkime ją, mylėkime ir saugokime.

Rita Norkutė, Aida Šliažienė, Lieporių gimnazijos mokytoja

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku