Pradinis Naujienos Tėvelių dėmesiui

Tėvelių dėmesiui

: admin

Kviečiame mokinių tėvelius (globėjus rūpintojus) registruotis į atvirų durų dieną, kuri vyks lapkričio 22 dieną, trečiadienį, nuo 16.00 iki 19.00 val.

Registracija vyksta iki lapkričio 22 dienos 12.00 val., nuoroda yra Tamo dienyne.

Pastaba. Jeigu turite klausimų, kreipkitės į klasių vadovus arba skambinkite tel. 860610371

 

Eil.nr. Mokytojas Mokomasis dalykas Kabinetai
1. Kristina Ališauskaitė Biologija, sk. vedėja 366
2. Algimantas Arlauskas Šokiai Aktų salė
3. Eugenijus Andrulis Pulo būrelis Pulo salė
4. Dainius Bertulis Kūno kultūra 119, sporto salė
5. Antanė Pikienė Vokiečių kalba 245
6. Saulius Bušininkas Sniego gniūžtės būrelis SG salė
7. Irena Dagienė Istorija 354
8. Darius Dirvelis Technologijos 109
9. Natalija Drozdova Anglų kalba 362
10. Tamara Dudik Rusų kalba 368
11. Laima Gricienė Etika 365
12. Daiva Jemeljanovienė Chemija 357
13. Rolanda Kaluginienė Biologija 104
14. Asta Kleivaitė Soc. pedagogės padėjėja 238
15. Virginijus Kukulskis Fizika 232
16. Renata Kulevičienė Geografija 241
17. Kristina Kulikauskienė Karjeros specialistė  
18. Loreta Kundrotienė Geografija 228
19. Vida Kutinienė Anglų kalba 369
20. Edita Leparskienė Biologija 105
21. Zita Mačiulienė Matematika 226
22. Silvija Margaitienė Lietuvių kalba 363
23. Aurelija Meškauskienė Muzika, sk. vedėja 247
24. Ramūnas Mikalauskas Muzika 247
25. Jovita Navickienė Informatika 358
26. Rita Norkutė Lietuvių kalba 351
27. Irmina Petrauskienė Lietuvių kalba 241
28. Remigijus Pozniakovas Fizika 233
29. Dalytė Puidokienė Anglų kalba 364
30. Sandra Puzarienė Lietuvių kalba 234
31. Živilė Reniusė Matematika 240
32. Asta Ripinskienė Soc. Pedagogė 367
33. Nijolė Rudienė Istorija 106
34. Robertas Stankevičius Kūno kultūra 108
35. Živilė Staškauskienė Tecnologijos, dailė 114
36. Nadežda Stungiernė Rusų kalba 246
37. Irma Šablinskienė Socialinė pedagogė 238
38. Sigita Šernaitė Anglų kalba 370
39. Regina Šiaurytė Anglų kalba 371
40. Rolandas Šidlauskas Matematika 227
41. Mangirdas Šlapelis Istorija 231
42. Aida Šliažienė Lietuvių kalba 359
43. Reda Šteimantienė Technologijos, sk. vedėja 114
44. Lina Tubienė Matematika, ekonomika 243
45. Saulius Urbas Fizika, d.pavaduotojas 228
46. Asta Valantinavičienė Lietuvių kalba 353
47. Sigita Valuckienė Anglų kalba 370
48. Lina Žukauskienė Italų kalba 228
49. Stepanija Žukienė Chemija 352
50. Kristina Venzlauskienė Prancūzų kalba 366
51. Janina Šmitienė Bibliotekos vedėja Biblioteka

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą