Pradinis Metraštis A.Miltenio vardo krepšinio turnyro uždarymas

A.Miltenio vardo krepšinio turnyro uždarymas

: admin

Šiaulių Lieporių gimnazijoje baigėsi 18-asis A. Miltenio vardo krepšinio turnyras, trukęs keletą savaičių. Gimnazistų komandos kiekvieną trečiadienį rungtyniaudavo pagal iš anksto sudarytą grafiką. Turnyro finalą pasiekė III A ir IV C klasių komandos.

Finalo kovos stebėti susirinko gausus sirgalių būrys. Juos ir krepšininkus pasveikino Lieporių gimnazijos neformalaus ugdymo skyriaus vedėja Aurelija Meškauskienė, kuri linkėjo sėkmės abiems komandoms, ragino garbingai kovoti iki paskutinės minutės. Iš tikrųjų kova buvo atkakli ir įnirtinga. Rungtynes rezultatu 34-42 laimėjo ir A. Miltenio vardo krepšinio taurę iškovojo abiturientai, o trečiokai tokią galimybę dar turės ir kitąmet.

Pasak turnyro iniciatoriaus kūno kultūros mokytojo Dainiaus Bertulio, kuris ir pats ugdo jaunuosius krepšininkus, galima tik džiaugtis, kad A. Miltenio vardo krepšinio turnyras, vykstantis kasmet, nepraranda savo populiarumo, Lieporių gimnazija garsėja puikiais ir talentingais krepšininkais, o kai kurie, baigę gimnaziją, papildo ir profesionalių sportininkų gretas. Be to, mokytojas pakvietė ir pasibaigus turnyrui, nepamiršti krepšinio- gimnazijos stadione yra puiki šiuolaikiškai įrengta krepšinio aikštelė, pavadinta buvusio gimnazijos auklėtinio ir žinomo krepšininko Mindaugo Žukausko vardu. Joje aktyviai laisvalaikį leisti gali visi norintys mikrorajono gyventojai.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku