Pradinis Metraštis Dalinamės Sėkme

Dalinamės Sėkme

: admin

Sėkmė – tai pusiausvyra tarp to, kas esi, ir to, ką veiki…( G.Ignatavičius).

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojai kasmet mokinių pavasario atostogų metu renkasi ir pristato savo metų Sėkmę. Ugdymo skyriaus vedėja Reda Šteimantienė, sveikindama susirinkusius mokytojus, kalbėjo, kad sėkmė susideda iš daugelio dalykų – meilės darbui, tikslo siekimo, nuolatinio tobulėjimo, išėjimo iš komforto zonos, naujų minčių ir idėjų paieškos.

Kaip pagauti savo sėkmę, patirtimi dalinosi Aurelija Meškauskienė, kuri pasidalino ne tik sėkmingiausiais savo profesiniais pasiekimais, bet ir pasidalino su kolegomis itin brangiomis akimirkomis – pirmaisiais muzikiniais bandymais. Anglų kalbos mokytoja Sigita Valuckienė pristatė naują metodą, kurį taiko pamokose,- mokinių kurtus video filmus. Lietuvių kalbos mokytojos Aidos Šliažienės sėkmė – kūrybiškas vertinimas ir įsivertinimas, kurį mokytoja taiko ne tik kiekvienos pamokos metu, bet ir kiekvieną mėnesį, su mokiniais aptardama jų sėkmes ir nesėkmes. Fizikos mokytojas Remigijus Pozniakovas pasidžiaugė sėkmingiausiais metų momentais ne tik skautijos veikloje, bet ir profesiniais pasiekimais- mokytojas šiemet pripažintas inovatyviausiu. Istorijos mokytojas Mangirdas Šlapelis džiaugėsi „Aušros“ muziejuje vykusia pamoka, kuri sužavėjo mokinius, –„XIXa. buitis ir kasdieninis gyvenimas“. Technologijų mokytojo, krašto apsaugos savanorio Dariaus Dirvelio sėkmė augina sėkmę – sūnus Džiugas Dirvelis pasirinko kariškio kelią, be to, turėjome galimybę pasidžiaugti ir mokytojo gautais medaliais už pavyzdingą tarnybą. Biologijos mokytoja Rolanda Kaluginienė turi daug pomėgių, vienas naujausių – tortų gamyba, tad turėjome galimybę paskanauti jos gaminių.
Kiekvienais metais mokytojai pristato vis kitas patirtis, vis naujas sėkmes, tad sėkmės šulinys neišsenkantis, svarbu nebijoti veikti – tik tuomet pavyks ,,pagauti“ sėkmę!

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku