Pradinis Naujienos Tėvelių susipažinimas su LJS „Žingsnio“ veikla

Tėvelių susipažinimas su LJS „Žingsnio“ veikla

: admin

Lietuvos jaunimo sąjunga (LJS) „Žingsnis“ yra prevencinė jaunimo organizacija, vienijanti moksleivius, studentus, mokytojus bei visus norinčius dalyvauti visuomeninėje savanoriškoje veikloje, siekiančius neformalaus ugdymo metodais skatinti tikslingą užimtumą ir sveiką gyvenimo būdą.

LJS „Žingsnis“ veikia nuo 1997 metų. Per šį laiką organizacija atrado savo nišą prevencinių iniciatyvų tarpe, išpopuliarino „Sniego gniūžtės“, „Snaigės“ bei rengė „Gatvės savanorių“, „Vyresniojo brolio“, „Vilties“, „Tilto“, „Snaigiukės“ projektus, konferencijas ir seminarus prevencinio švietimo klausimais. Aktyviausia organizacijos veikla – „Sniego gniūžtės“, “Tilto” ir „Snaigės“ stovyklos bei jų tęstiniai renginiai.

Šį antradienio vakarą (04.30) LJS „Žingsnis” Lieporių skyriaus nariai praleido drauge su komandos narių tėveliais bei administracijos nariais Ieva ir Evaldu. Susitikimo metu tėveliai susipažino su „Žingsnio” vykdoma veikla, jos vertybėmis, vizija, taip pat galėjo patys įsitraukti į metodus. Šis susitikimas padėjo tėveliams geriau suprasti „Žingsnio” vykdomą veiklą, susipažinti vieni su kitais ir linksmai bei turiningai praleisti vakarą.

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku