Pradinis Metraštis Konferencija sukvietė Lieporių gimnazijos bendruomenę

Konferencija sukvietė Lieporių gimnazijos bendruomenę

: admin

Šiaulių Lieporių gimnazijoje vyko tradicinė mokytojų, tėvų bei mokinių veiklos kokybės įsivertinimo konferencija „Kryptinga asmenybės kaita ir tobulėjimas šiuolaikinės mokyklos kontekste“. Konferencijos dalyvius šokiu pasveikino gimnazijos tautinių šokių grupė (vadovas A. Arlauskas).

Gimnazijos direktorė S. Malinauskienė pateikė gimnazijos veiklos programos ataskaitą. Mokinių tarybos atstovai M. Lionaitė ir G. Undžys pristatė Mokinių tarybos veiklos ataskaitą ir džiaugėsi renginių gausa bei įvairumu. Atnaujinta ir Gimnazijos tarybos sudėtis – į tarybos veiklą įsiliejo naujų mokinių ir tėvelių.

Konferencijos dalyviams buvo pristatyti Plačiojo veiklos kokybės įsivertinimo duomenys. Pateiktas tyrimas apie tobulinti pasirinktą veiklos įsivertinimo rodiklį 1.1.1. Asmenybės branda. Pranešimą apie ugdymo būdus ir metodus dailės ir technologijų pamokose skaitė dailės ir technologijų mokytoja ekspertė Živilė Staškauskienė. Mokyklos veiklos kokybės įsivertinimo grupės nariai pateikė šių veiklos rodiklių giluminę analizę: 2.3.1. Mokymasis ir 3.1.1. Įranga ir priemonės.

Dirbdami grupėse konferencijos dalyviai išskyrė stipriąsias gimnazijos sritis – aukštą mokytojų kvalifikaciją, saugią aplinką, stiprią bendruomenę, konsultacijas, relaksacijos kabinetą, ,,Šuolio“ stovyklą, tradicijas, popamokinius renginius ir kt. Kaip galimybę įvardijo didinti mokymosi motyvaciją, ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius.

Šiaulių Lieporių gimnazijos bendruomenė visada randa laiko pabūti kartu, drąsinti vienas kitą, padėti, ieškoti išeičių, pasidžiaugti sėkmėmis, planuoti ateitį – tai yra veikti bendrai.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku