Pradinis Metraštis Lieporių gimnazijoje – mados šėlsmas

Lieporių gimnazijoje – mados šėlsmas

: admin

Kaip sakė Coco Chanel, mada – ne tik drabužiai, mada yra danguje, gatvėje, mada susijusi su idėjomis, gyvenimo būdu, įvykiais. Šiaulių Lieporių gimnazistai šią mintį pratęstų, sakydami, kad mada gyvena ir gimnazijoje.

Sena lieporiečių tradicija – rengti avangardinių madų pasirodymus. Pristatyti save neįparstomis spalvomis, formomis, įdomiomis detalėmis. Šiemet gimnazistų kolekcijos stebino medžiagomis, iš kurių sukurtos suknelės: galėjai išvysti ir gamtinių medžiagų, popieriaus, ir iš buitinių atlieku, ir net iš pirštinių sukurtų suknelių.

Labai džiugu, kad šis renginys visada sulaukia svečių. Šiemet žavėjomės Stasio Šalkauskio gimnazijos moksleivių kolektyviniu darbu „Elegantiškas flirtas“, „Santarvės“ gimnazijos mokinių „Gėlių valsu“( Kolekcijos dizainerė Eleonora Jezerskaja). Savo kolekciją “Stilių šėlsmas” pristatė ,,Romuvos” progimnazijos mokiniai.

Nuspręsti, kuri kolekcija geriausia, buvo labai sunku. Įdomių sprendimų pateikė gimnazijos pirmokai, itin daug pagyrimų sulaukė I E klasės kolekcija, taip pat gerų idėjų buvo I B, I A klasių kolekcijose. Labai stengėsi gimnazijos senbuviai – trečiokai, tai buvo matyti ir jų pristatymuose. Kiekviena klasė pasirodė savitai. Be galo žaisminga, atitinkanti pasirinktą temą „Žvilgsnis į vaikystę“ buvo IIIB klasės kolekcija. Nepabūgo kartu su mokiniais dalyvauti ir klasių auklėtojos – Irena Dagienė, Irmina Petrauskienė, Sigita Valuckienė. Komisijos sprendimu į Šiaulių dienų mados renginį deleguojama III A klasė su kolekcija „Forma“.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

2017.11.17 Avangardas (nuotraukų galerija) >>>

 

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku