Pradinis Metraštis Prie Lieporių gimnazijos Menininkų suolelio – ,,Tavo sielos daina”

Prie Lieporių gimnazijos Menininkų suolelio – ,,Tavo sielos daina”

: admin

Šiaulių Lieporių gimnazijos fizikos mokytojas Virginijus Kukulskis nepailsta ieškodamas naujų talentų. O kai ieško, tai ir randa. Meniškos prigimties, įvairių gabumų turintys gimnazistai ir mokytojai paprastai renkasi prie Menininkų suolelio.
,,Tavo sielos daina” prie Menininkų suolelio sukvietė tuos atlikėjus, kurie dainavo pačias širdžiai mylimiausias dainas. Auganti nauja mokyklos ,,žvaigždutė” iš II C klasės Dovilė Urbonaitė atliko dainą ,,Fotografas”. III B klasės gimnazistė Aušrinė Načytė visus sužavėjo savo balsu ir daina ,,Rudens naktis sustojo”. Labai džiaugiamės, kad prie dainuojančių rato prisijungė I C klasės gimnazistas Karolis Joniškis – ,,Love me tender” sulaukė gausybės plojimų. ,, Prisimink mane”sudainavo II B klasės mokinė Toma Miliūtė.

Prie dainuojančių mokinių, kaip Lieporių gimnazijoje jau įprasta, prisijungė ir mokytojai. Mokytojas Ramūnas Mikalauskas dainavo ,,Kai nieko neturi”, o mokytoja Aurelija Meškauskienė atliko savo sielos dainą ,,Staryj rojal”.

Gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė apdovanojo visus pairodžiusius saldžiais prizais ir gimnazijos rašikliais bei džiaugėsi, kad mokykla išugdo gabius ir kūrybingus žmones.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

Nuotraukos >>>

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku